Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
تاریخ : پنجشنبه 2 بهمن 1399
کد 3220

به منظور پیگیری برخی از مشکلات استان؛

استاندار آذربایجان‌ شرقی با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دیدار و گفت‌وگو کرد

استاندار آذربایجان‌ شرقی به همراه جمعی از نمایندگان استان به منظور پیگیری برخی از مسائل شرکت‌های وابسته به سازمان تأمین اجتماعی، با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دیدار و گفت‌وگو کرد.
دکتر محمدرضا پورمحمدی در این دیدار با اشاره به مشکلات نیروگاه حرارتی تبریز، گفت: این نیروگاه به دلیل تکنولوژی قدیمی آن، احتیاج به بازتوانی و بازسازی دارد.
 
وی افزود: نیروگاه تبریز تنها نیروگاه استان است که سوخت دوم آن مازوت بوده و استفاده از این سوخت در مواقع اضطراری، موجب آلودگی می‌شود و بر این اساس بازسازی و ارتقای تکنولوژی این نیروگاه ضروری است.
 
استاندار آذربایجان شرقی همچنین با اشاره به مشکلات حقوقی شرکت آذریت برای بازگشت به چرخه تولید با یکی از شرکت‌های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، خواستار پیگیری و حل این مشکل از سوی این وزارتخانه شد.

وی همچنین با اشاره به مشکلات معیشتی بازنشستگان، خواستار مساعدت وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نسبت به همسان‌سازی حقوق بازنشستگان شد.

شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی هم نسبت به پیگیری مسائل مطرح شده، قول مساعد داد.
 
پزشکیان، فرهنگی، متفکر آزاد و نوری از نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و چیت‌چیان مسئول کمیته انرژی مجمع مشورتی استان نیز در این دیدار حضور داشتند.
 

  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 2 بهمن 1399
  • توسط مدیر پایگاه اطلاع‌رسانی