Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
تاریخ : پنجشنبه 2 بهمن 1399
کد 3223

فرماندار عجب شیر:

وضعیت زرد کرونایی شهرستان عجب شیر شکننده است

فرماندار عجب شیر گفت: وضعیت زرد این شهرستان شکننده است و مردم باید بیش از پیش دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت کنند.
عادل اصغرپور در جلسه ستاد مبارزه با کرونای شهرستان عجب شیر گفت: با همراهی مردم و تلاش مسئولان وضعیت شهرستان زرد شده و آمار مبتلایان رو به کاهش است.

فرماندار عجب شیر با بیان اینکه مردم نباید عادی انگاری کنند و رعایت نکات بهداشتی ضروری است، اضافه کرد: این وضعیت شکننده است و با کوچکترین سهل انگاری وضعیت دوباره بحرانی می‌شود.

وی با تاکید بر اجرای طرح شهید سلیمانی در سطح شهرستان عجب شیر عنوان کرد: این طرح با قوت در مناطق مختلف این شهرستان اجرا می‌شود و در کاهش میزان مبتلایان به کرونا تاثیر بسیاری دارد.

وی بر ضرورت همکاری همه دستگاه ها و مشارکت مردم در اجرای طرح شهید سلیمانی ،اظهار داشت: همکاری و مشارکت بالای مردم با عوامل اجرایی طرح شهید سلیمانی یک امر الزامی است که همکاری‌های خوبی نیز در این زمینه در حال رخ دادن است و انتظار می‌رود با همکار‌ی‌ها شاهد بهبود وضعیت کنونی شهرستان باشیم.

وی با تاکید براینکه متاسفانه تجمعات در آرامستان‌ شهرها و روستاهای عجب شیر اتفاق می‌افتد افزود: با وجود اینکه تذکرات لازم داده شده اما گاها شاهد تجمعات در آرامستانهای شهرستان عجب شیرهستیم و شهرداری و بخشداران و دهیاران و شوراهای اسلامی با همکاری بسیج و نیروی انتظامی اقدامات و تدابیر لازم در این خصوص باید انجام دهند و با افراد که رعایت نکنند برخورد قانونی گردد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: در حال حاضر روند کاهش مبتلایان ادامه دارد و امیدواریم با همکاری و همراهی مردم بتوانیم در آینده نه چندان دور شاهد وضعیت بهتری در شیوع کرونا باشیم.
 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 2 بهمن 1399
  • توسط کاربر روابط عمومی عجب شیر