Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
شنبه 18 ارديبهشت 1400
En
تاریخ : شنبه 4 بهمن 1399
کد 3224

مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی:

تقارن هفته زن و دهه فجر، فرصت مغتنمی برای تبیین سیره فاطمی است

مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به تقارن هفته زن و بزرگداشت مقام مادر با دهه فجر، گفت: این ایام فرصت مغتنمی برای تبیین سیره فاطمی برای مادران و زنان جامعه اسلامی است.
رقیه صادق‌زاده در جلسه ستاد بزرگداشت هفته زن و مقام مادر، با اشاره به نقش محوری زنان در خانواده و حضور موثر آنان در اجتماع، بر برنامه‌ریزی و اجرای متنوع و شایسته برنامه‌های این هفته تأکید کرد.
 
وی گفت: باید ضمن رعایت شرایط کرونایی جامعه و لزوم فاصله‌گذاری و پرهیز از تجمعات، در اجرای تمامی برنامه‌ها، به نقش موثر و سازنده زنان در کلیه عرصه‌های فرهنگی و اجتماعی با تأسی و توسل به حضرت فاطمه (س) پرداخت.
 
صادق‌زاده همچنین خواستار برنامه‌ریزی و نظارت بر اجرای برنامه‌ها و هماهنگی بین سازمان‌ها و فرمانداری‌های استان در بزرگداشت این دو مناسبت بزرگ شد.
 
به گفته وی، برگزاری همایش اسوه‌های صبر و مقاومت، کنگره تجلیل از زنان شهید و ایثارگر استان با عنوان "لشکر فرشتگان تاریخ‌ساز"، همایش پیاده‌روی بانوان، برگزاری وبینار تغذیه سالم زنان و خانواده و برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی مختلف از جمله برنامه‌های هفته زن و دهه فجر در استان خواهد بود.
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 4 بهمن 1399
  • توسط مدیر پایگاه اطلاع‌رسانی