Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
سه شنبه 12 اسفند 1399
En
تاریخ : سه شنبه 21 بهمن 1399
کد 3432

مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی:

زنان در تحقق اهداف بیانیه گام دوم انقلاب نقش کلیدی و تاثیرگذار دارند

مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی، نقش زنان را در تحقق اهداف بیانیه گام دوم انقلاب نقش کلیدی و تاثیرگذار دانست و گفت: این بیانیه بر صیانت از ارزش‌ها و ارتقای الگوهای گام اول تاکید دارد و راهبردی اساسی در امتداد حرکت انقلاب اسلامی است.
رقیه صادق‌زاده در نشست هم‌اندیشی ولایت از منظر حضرت زهرا(س) که به مناسبت دهه فجر و گرامی‌داشت هفته زن برگزار شد، گفت: پیروزی انقلاب اسلامی مرهون فداکاری‌ها و پشتیبانی و حضور در صحنه بانوان است.
 
وی افزود: اکنون که به تعبیر مقام معظم رهبری در دومین مرحله خودسازی و جامعه‌پردازی و تمدن‌سازی هستیم، توجه به جامعه بزرگ زنان ایران اسلامی و نقش‌آفرینی ایشان در تحقق اهداف بیانیه گام دوم انقلاب حائز اهمیت است.
 
مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی گفت: بیانیه گام دوم انقلاب بستر مناسبی برای شکوفایی زنان در عرصه های مختلف توانمندسازی، کارآفرینی، دانش و آگاهی ، علمی، فرهنگی و اجتماعی فراهم کرده و فرصتی طلایی برای نقش آفرینی زنان است و آنها را به عنوان نیروهای تمدن ساز و جامعه ساز به میدان عمل می کشاند.
 
وی تاکید کرد: در گام دوم انقلاب باید به سبک زندگی ایرانی- اسلامی و نقش زنان در این عرصه پرداخت تا با ترویج ارزش های دینی و انقلابی، نگرش زنان و جامعه را نسبت به این سبک زندگی آشنا سازیم.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 21 بهمن 1399
  • توسط مدیر پایگاه اطلاع‌رسانی