Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
يکشنبه 29 فروردين 1400
En
تاریخ : چهارشنبه 6 اسفند 1399
کد 3544

فرماندار ویژه میانه:

متوسط نوسازی مساکن روستایی شهرستان 78 درصد است

فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به متوسط نوسازی مسکن روستایی در کشور به میزان ۴۵ و استان ۴۸ درصد گفت: در شهرستان میانه میزان نوسازی مساکن روستایی به 78 درصد و بالاتر از میانگین کشوری و استانی رسیده است.
محمدرضا مشایخی با حضور در سازمان نظام مهندسی شهرستان به مناسبت گرامیداشت روز مهندس و تبریک این روز با اشاره به نوسازی مساکن خسارت دیده از زلزله سال اخیر ؛ از همراهی و تعامل نظام مهندسی بنیاد مسکن و عملکرد بانکها بویژه  در ارائه بموقع تسهیلات بازسازی منازل آسیب دیده و اجرای بازسازی و کسب برتریت در حوزه مقاوم سازی و بازسازی  قدردانی کرد.
 
وی با اشاره به افزایش هر روزه درصد نوسازی و مقاوم سازی در شرایط عادی در سطح شهر و روستاها اضافه کرد: در عرض یکسال خوشبختانه دغدغه زلزله و آٹار و تبعات آن با همکاری و همراهی همه جانبه استان و شهرستان رفع شده است.
 
وی بر لزوم توجه هر چه بیشتر به کیفیت در کنار کمیت موجود تاکید کرد و در مورد ساختمان نظام مهندسی نیز بیان کرد: پیگیری های لازم را به انجام خواهیم رساند تا از این مکان پر ترافیک خارج شده و مکانی در محیطی بهتر و خور شان مردم عزیز و مهندسین گرامی ایجاد کنیم.
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 6 اسفند 1399
  • توسط کاربر روابط عمومی میانه