Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
دوشنبه 30 فروردين 1400
En
تاریخ : جمعه 22 اسفند 1399
کد 3680

پیام استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت 22 اسفند، روز بزرگداشت شهدا

استاندار آذربایجان شرقی در پیامی به مناسبت 22 اسفند روز بزرگداشت شهدا، از صبر و استقامت خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در راه دفاع از آرمان های اسلام و انقلاب قدردانی کرد.
متن پیام دکتر محمدرضا پورمحمدی به این شرح است:

22 اسفند روز بزرگداشت شهدای والامقامی است که با نثار جان خویش نشان دادند که فرهنگ ایثار و شهادت در وجود فرزندان این مرز و بوم ریشه دارد و آنان در هر مرحله از تاریخ به‌ واسطه اعتقاد و آرمان والای اسلام، ارزش‌های دینی را پاس می دارند.

در گام دوم انقلاب شکوهمند اسلامی و تثبیت دستاوردهای آن در عرصه‌های مختلف، یاد شهدا و آرمان‌های آنان در ادامه این مسیر نورانی بسیار راهگشا خواهد بود.

بزرگداشت یاد و خاطره شهدا و فرهنگ شهادت تکلیفی است تا یاد آن نیک‌سیرتان برای همیشه در اذهان و خاطره‌ها جاودان بماند.

روز بزرگداشت شهدا فرصت مغتنمی است تا با تکریم مقام و منزلت شهدای معزز و ایثارگران گرانقدر، به محضر خانواده‌های معظمی که بهترین سرمایه‌های خویش را در مسیر پاسداشت حق و حقیقت نثار کردند ادای احترام کنیم.

اینجانب ضمن گرامیداشت این روز، بر خود لازم می دانم از ایثار و فداکاری خانواده‌های معظم و معزز شهدا در سراسر استان قدردانی کنم و از خداوند منان برای شهدای عزیز که عند ربهم یرزقونند، علو درجات و برای بازماندگان آن قهرمانان ملی و اسوه‌های صبر و استقامت، عزت و سربلندی مسألت نمایم.
  • نوشته شده
  • در جمعه 22 اسفند 1399
  • توسط مدیر پایگاه اطلاع‌رسانی