Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
دوشنبه 30 فروردين 1400
En
تاریخ : چهارشنبه 20 اسفند 1399
کد 3682

همزمان با آغاز ثبت‌نام داوطلبان انتخابات شوراهای شهر؛

استاندار آذربایجان شرقی از محل ثبت‌نام داوطلبان انتخابات شورای شهر در فرمانداری تبریز بازدید کرد

استاندار آذربایجان ‌شرقی با حضور در فرمانداری تبریز، از روند ثبت‌نام داوطلبان انتخابات شوراهای شهر بازدید کرد و از همه داوطلبان خواست تا ثبت‌نام در این انتخابات را به روزهای پایانی موکول نکنند.
دکتر محمدرضا پورمحمدی در حاشیه این بازدید با اشاره به اولویت سلامت داوطلبان برای دست‌اندرکاران برگزاری این رویداد مهم ملی، گفت: همه شیوه‌نامه‌های بهداشتی در زمان ثبت‌نام داوطلبان رعایت می‌شود.

وی با اشاره به آغاز ثبت‌نام داوطلبان ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر در تمام فرمانداری‌های استان از صبح امروز، افزود: زمان ثبت‌نام هفت روز خواهد بود و بعد از اتمام این مدت، بررسی صلاحیت افراد از طریق استعلام از مراجع چهارگانه انجام خواهد شد.

استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در تمامی مراحل ثبت‌نام، گفت: ثبت‌نام به دو صورت حضوری و الکترونیکی انجام می‌شود و ضمن اینکه همه عوامل دخیل در ثبت‌نام به صورت فعال حاضر خواهند شد، تمامی شیوه‌نامه‌ها را نیز رعایت می‌کنیم و سعی می‌کنیم روند ثبت‌نام با کمترین تراکم برگزار شود.

وی یادآوری کرد: خوشبختانه وضعیت آذربایجان شرقی در طول چند هفته اخیر به لحاظ فوتی و مبتلایان کرونایی، خوب بوده و امیدواریم با تداوم حفظ این وضعیت توسط مردم استان، علاوه بر اینکه در سال جدید وضعیت بهتری داشته باشیم، روند برگزاری انتخابات نیز در شرایط بهتری برگزار شود.

فرماندار تبریز هم در این بازدید گفت: داوطلبان ثبت‌نام در انتخابات می‌توانند از چهار طریق نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند و براساس قانون برای هرکس امکان ثبت‌نام الکترونیکی وجود نداشت، می‌تواند به‌صورت حضوری مراجعه و ثبت‌نام کند.

بهروز مهدوی ادامه داد: فرمانداری از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ عصر پذیرای داوطلبان است و ۳۰ نفر به عنوان مسئول ثبت‌نام فعال خواهند بود.

وی خاطرنشان کرد: تبریز از نظر شیوع کرونا، در وضعیت زرد قرار دارد و تمام شیوه‌نامه‌های مربوط به این وضعیت در زمان ثبت‌نام اعمال می‌شود.
 
آلبوم تصاویر بازدید استاندار از ثبت‌نام داوطلبان انتخابات شوراهای شهر

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 20 اسفند 1399
  • توسط مدیر پایگاه اطلاع‌رسانی