Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
دوشنبه 30 فروردين 1400
En
تاریخ : جمعه 29 اسفند 1399
کد 3765

استاندار آذربایجان شرقی:

نوروز امسال زمان خوبی برای مسافرت نیست/ مردم از سفرهای غیرضروری پرهیز کنند

استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر رعایت توصیه‌های ستاد ملی مقابله با کرونا و پرهیز از سفرهای غیرضروری از سوی هموطنان، گفت: نوروز امسال زمان خوبی برای مسافرت نیست و افزایش سفرها می‌تواند وضعیت تثبیت‌شده کرونا را بدتر کند.
دکتر محمدرضا پورمحمدی در جریان بازدید از پاسگاه پلیس‌راه اهر- تبریز، با تأکید بر اینکه هیچ برنامه‌ای برای استقبال از مسافران نوروزی در آذربایجان شرقی پیش‌بینی نشده است، افزود: با وجود تأکید بر عدم انجام سفرهای نوروزی، دستگاه‌های خدمات‌رسان و امدادرسان برای مدیریت حوادث احتمالی در ایام پیش‌رو آمادگی کامل دارند.

وی با بیان اینکه طرح امداد نوروزی از 25 اسفند تا 15 فروردین اجرا می‌شود، گفت: تأکید ستاد مقابله با کرونا بر عدم انجام سفرهای غیرضروری است و در صورت ضرورت، مردم حتماً به توصیه‌های دستگاه‌های امدادی بویژه پلیس‌راه توجه کنند تا سال جدید را بدون حوادث تلخ جاده‌ای شروع کنیم.

پورمحمدی، افزایش 35 درصدی تردد در محورهای مواصلاتی استان در روزهای گذشته را نگران‌کننده دانست و گفت: در صورت بی‌توجهی به توصیه‌های ستاد مقابله با کرونا، شاهد بازگشت موج شیوع کرونا خواهیم بود.

وی با بیان اینکه نوروز امسال، زمان خوبی برای مسافرت نیست، افزود: در حال حاضر آذربایجان شرقی از نظر شیوع کرونا در یک وضعیت تثبیت‌شده قرار دارد، ولی با کمترین بی‌توجهی و عادی‌انگاری احتمال بدتر شدن وضعیت وجود دارد.

 
آلبوم تصاویر بازدید از مراکز خدمات رسان

  • نوشته شده
  • در جمعه 29 اسفند 1399
  • توسط مدیر پایگاه اطلاع رسانی2