Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
تاریخ : پنجشنبه 5 فروردين 1400
کد 3787

مدیرکل اداری و مالی استانداری آذربایجان‌ شرقی:

زمان‌بندی مصاحبه پذیرفته‌شدگان هشتمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه‌های اجرایی هفته آینده اعلام می‌شود

مدیرکل اداری و مالی استانداری آذربایجان شرقی گفت: زمان‌بندی مصاحبه پذیرفته‌شدگان هشتمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه‌های اجرایی که دستگاه انتخابی آنان استانداری بوده در هفته دوم فروردین ماه سال ۱۴۰۰ اعلام خواهد شد.
محمد حسن زاده با اعلام این خبر افزود: مصاحبه پذیرفته شدگان از نیمه دوم فروردین ماه سال ۱۴۰۰ براساس جدول زمانبندی و تاریخ و ساعت مشخص شده در محل استانداری انجام خواهد گرفت.

وی خاطرنشان کرد: استانداری آذربایجان شرقی دارای ۴۱ سهمیه استخدامی بود که ۱۱۰ نفر از طرف سازمان سنجش و آموزش کشور به عنوان مجاز مرحله اول معرفی شده اند.

مدیرکل اداری و مالی استانداری آذربایجان شرقی تاکید کرد: محل رسمی درج آگهی‌ها جهت اطلاع رسانی، پرتال استانداری خواهد بود و کلیه داوطلبان به منظور آگاهی از ادامه روند و اطلاعیه‌ها حتما به صورت مستمر به این پرتال مراجعه کنند؛ در غیر این صورت، مسئولیت عدم پیگیری بر عهده داوطلبان خواهد بود و بدیهی است عدم مراجعه در موعد مقرر به مفهوم انصراف قطعی داوطلبان از ادامه فرآیند استخدام می باشد.

حسن‌زاده بر مطالعه دقیق آگهی‌های مندرج در پرتال استانداری تاکید و اشاره کرد: تمامی مندرجات پرتال استانداری ملاک عمل خواهد بود و لازم است داوطلبان قبل از مراجعه، مندرجات انتشار یافته را به دقت مطالعه و به منظور رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی، از مراجعه چندباره و خارج از زمان بندی پرهیز کنند.
 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 5 فروردين 1400
  • توسط مدیر پایگاه اطلاع رسانی2