Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
يکشنبه 29 فروردين 1400
En
تاریخ : شنبه 14 فروردين 1400
کد 3830

استاندار آذربایجان شرقی:

برای تأمین و توزیع گوشت مرغ در ماه مبارک رمضان برنامه‌ریزی شود

استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر بررسی دلایل کمبود گوشت مرغ در بازار، تأکید کرد: برنامه‌ریزی‌های لازم برای تأمین و ذخیره گوشت قرمز و مرغ در ماه مبارک رمضان انجام گیرد.
دکتر محمدرضا پورمحمدی در جلسه ستاد تنظیم بازار استان، افزود: اگر بررسی‌های دقیق درخصوص وضعیت بازار صورت گیرد می‌توان براساس آن برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام داد تا در آینده با مشکلات مشابه مواجه نشویم.

وی ادامه داد: ضروری است اطلاعات تمام دست‌اندرکاران بازار مرغ اعم از مرغداری‌ها، کشتارگاه‌ها و فروشندگان مرغ در سامانه‌های جامع انبار و تجارت ثبت شود و دستگاه‌های مسئول برای توزیع گوشت مرغ و سهمیه‌ای که به شهرستان‌ها اختصاص می‌یابد کنترل‌های لازم را انجام دهند.

پورمحمدی خاطرنشان کرد: در شرایط فعلی و با نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان و ایام انتخابات، برخی افراد آگاهانه و ناآگاهانه مشکلاتی ایجاد خواهند کرد که باید مدیریت شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌ شرقی نیز گفت: ثبت اطلاعات تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان گوشت مرغ در سامانه‌های جامع انبارها و تجارت باید از سوی دستگاه‌های ذی‌ربط پیگیری و فرصتی برای این کار تعیین شود.

علی جهانگیری اظهار داشت: باید با کسانی که به هر بهانه‌ای از ورود اطلاعات به سامانه خودداری ‌می‌کنند به صورت جدی برخورد شود.
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 14 فروردين 1400
  • توسط مدیر پایگاه اطلاع رسانی2