Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
چهارشنبه 28 ارديبهشت 1401
En
تاریخ : يکشنبه 2 خرداد 1400
کد 4129

با حضور مشاور استاندار آذربایجان شرقی؛

نشست شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان آذرشهر برگزار شد

نشست شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان آذرشهر با حضور مشاور استاندار و مسئول هماهنگی امور ایثارگران استانداری آذربایجان شرقی برگزار شد.
فرماندار آذرشهر در این نشست ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را لازمه برون‌رفت از مشکلات کنونی دانست و گفت: مردم ما به این فرهنگ باور دارند و در صحنه‌های مختلف این موضوع را نشان داده‌اند.
 
زاهد محمودی، هدف از برگزاری جلسات شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را حفظ نام و یاد شهدا و ایثارگران عنوان کرد و گفت: توجه به وضعیت خانواده های معظم شهدا و ایثارگران به عنوان رسالت ذاتی و مهم مسئولان باید استمرار داشته باشد.
 
مشاور استاندار و مسئول هماهنگی امور ایثارگران استانداری آذربایجان شرقی نیز با تشریح وضعیت ایثارگران در سطح استان، بر اجتناب گروه‌ها و افراد از سوءاستفاده از شهدا در جریان انتخابات و لزوم حفظ شأن ملی شهدا تأکید کرد.
 
مهدی تقیون همچنین توجه به ثبت خاطرات پدران و مادران شهدا و نشر کتاب با موضوع ایثار و شهادت، توجه به وصیت‌نامه شهدا، لزوم وجود برنامه‌های جدید برای نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت در بین قشر نوجوان و جوان و توجه به سامان‌دهی گلزار شهدا را مورد تاکید قرار داد.
 
مشاور استاندار همچنین به همراه فرماندار آذرشهر با خانواده بسیجی شهید ابراهیم مقدسی و جانباز سرافراز یوسف عباس‌زاده دیدار و لوح سپاس استاندار آذربایجان شرقی را به آنها اهدا کرد.
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 2 خرداد 1400
  • توسط مدیر پایگاه اطلاع‌رسانی