Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
يکشنبه 28 شهريور 1400
En
تاریخ : سه شنبه 11 خرداد 1400
کد 4194

فرماندار تبریز:

حوزه فرهنگ و هنر بیشترین صدمه را از شیوع کرونا متحمل شده است

فرماندار تبریز در دیدار با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گفت: شهروندان و اصحاب فرهنگ و هنر تبریز، دغدغه‌مند و مطالبه‌گر هستند و این روحیه ستودنی است.
بهروز مهدوی با گرامی‌داشت یاد و خاطره دکتر محمدپور مدیرکل فقید فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و هنرمندانی که در  ایام همه‌گیری کرونا دار فانی را وداع گفته‌اند، گفت: در شرایط کرونایی یکی از حوزه‌هایی که به شدت تحت تأثیر قرار گرفته و متضرر شد، حوزه فرهنگ و هنر بود که در نشستی با هنرمندان و فعالان این حوزه، دغدغه‌های به حق آنها را شنیدم.

مهدوی افزود: توجه به مشکلات اصحاب فرهنگ و هنر به ویژه مشکلات معیشتی در این ایام باید در اولویت و دستور کار قرار گیرد.

فرماندار تبریز گفت: تکمیل پروژه‌های در دست اجرای حوزه فرهنگ، از دغدغه‌ها و مطالبات اصلی مردم و اصحاب فرهنگ و هنر است. پروژه‌هایی مثل مقبره الشعرا و تالار مرکزی تبریز که سال‌ها نیمه‌کاره مانده‌اند و پروژه تئاتر شهر تبریز که در حال اتمام است.

وی در همین راستا افزود: به امید خدا و با حضور شما در این جایگاه، شاهد تحولات خوبی در حوزه فرهنگ و هنر باشیم.

در ادامه، مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان نیز با اشاره به قدمت و جایگاه تاریخی و فرهنگی تبریز گفت: بهره‌مندی تبریز در حد و شأن و جایگاه تاریخی‌اش نبوده است. وی مطالبات شهروندان را به حق دانسته و بر ظرفیت بالای کار فرهنگی تأکید کرد.

ناظمی
همچنین با تقدیر از حضور و دغدغه فرماندار شهرستان تبریز گفت: دغدغه‌های اصحاب فرهنگ و هنر در ایام کرونا به ویژه مشکلات معیشتی آنها، در اولویت توجه بوده و اقداماتی نیز در این خصوص انجام داده‌ایم و با لطف خدا اقدامات جدیدی نیز صورت خواهد گرفت.


 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 11 خرداد 1400
  • توسط کاربر روابط عمومی تبریز