پرتال استانداری آذربایجان شرقی
پنجشنبه 1 اسفند 1398
En
تاریخ : دوشنبه 15 مهر 1398
کد 429

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان شرقی:

توسعه متوازن و توزیع عادلانه امکانات موجب رضایت‌مندی عمومی است

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر شیوه مدیریت علمی در روند توسعه، اظهار داشت: به توسعه متوازن و توزیع عادلانه امکانات اعتقاد قلبی داریم و بر این باوریم که اگر عدالت جاری شود رضایت‌مندی عمومی تحقق می‌یابد.
حمیدرضا قاسم‌زاده در جمع کارکنان فرمانداری بستان‌آباد، افزود: روستاها به عنوان مراکز کار و تولید از ارکان اصلی توسعه هستند و اگر روستاها توسعه یابند سایر مناطق نیز برخوردار از توسعه پایدار خواهند بود.

وی افزود: توجه ویژه دولت به توسعه روستایی و ایجاد اشتغال در روستاها در راستای توسعه متوازن و ایجاد محیط مناسب برای زندگی روستاییان است تا از مهاجرت به شهرها و بروز پدیده‌هایی مانند حاشیه‌نشینی جلوگیری شود.

معاون استاندار آذربایجان شرقی در ادامه به وظایف وزارت کشور به عنوان خط مقدم خدمت‌رسانی به مردم و ایجاد آرامش عمومی اشاره کرد و گفت: وزارت کشور و عوامل آن برقرارکننده امنیت و اصلی‌ترین متولی آرامش در کشور هستند و انتخابات نیز در سایه امنیت می‌تواند به خوبی برگزار شود.

وی با بیان اینکه کارکنان وزارت کشور در واحدهای استانی و شهرستانی با وجود مشکلات و محدودیت‌ها برای برقراری آرامش و امنیت تلاش می‌کنند، افزود: قدردان زحمات این عزیزان بویژه کارکنان شاغل در مناطق محروم هستیم و از امکانات و اختیارات موجود برای حل مشکلات آنها تلاش می‌کنیم.

قاسم‌زاده با بیان اینکه بازدیدهای دوره‌ای از فرمانداری‌های استان ادامه می‌یابد، افزود: پس از هر بازدید، گزارشی از وضعیت فرمانداری‌های استان به استاندار و وزارت کشور ارسال می‌شود تا در برنامه‌ریزی‌ها مورد توجه قرار گیرد.

وی با تأکید بر توزیع منطقی امکانات در دستگاه‌های اجرایی، گفت: تلاش ما بر توزیع عادلانه امکانات و فراهم کردن فضای آرام و بدون دغدغه برای کارکنان دستگاه‌های اجرایی و فرمانداری‌ها و بخشداری‌هاست تا روند خدمت‌رسانی به مردم دچار مشکل نشود.

معاون استاندار آذربایجان شرقی در پایان اظهار داشت: به‌رغم تلاش‌هایی که برای ناکارآمد جلوه دادن دولت می‌شود، کارگزاران دستگاه‌های اجرایی تمام تلاش خود را برای خدمت به مردم و رفع مشکلات به کار گرفته‌اند و زمانی دولت موفق خواهد بود که همه اجزای آن به وظایف خود به درستی عمل کنند.

فرماندار بستان‌آباد و تعدادی از کارکنان این فرمانداری نیز در این نشست به بیان برخی از مسائل و مشکلات اداری و کاری پرداختند و سپس مدیران حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری آذربایجان شرقی توضیحات لازم در خصوص مسائل مطرح شده را بیان کردند.

معاون استاندار آذربایجان شرقی پیش از این نشست از بخش‌های مختلف فرمانداری بستان‌آباد و بخشداری تیکمه‌داش بازدید کرد و با کارکنان آن دیدار و گفت‌وگو کرد.
 

 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 15 مهر 1398
  • توسط مدیر پایگاه اطلاع‌رسانی