Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
يکشنبه 28 شهريور 1400
En
تاریخ : شنبه 26 تير 1400
کد 4418

مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی:

دشمنان، فرهنگ عفاف و حجاب را هدف قرار داده‌اند

مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی گفت: توسعه فرهنگ عفاف و حجاب یکی از مهم ترین الزامات و ضرورت های فعلی جامعه است که باید بیشتر از گذشته مورد توجه قرار گیرد.
رقیه صادق زاده در جلسه کارگروه فرهنگ عفاف و حجاب استان، گفت: در صورت توجه کاربردی به موضوع فرهنگ عفاف و حجاب، تحکیم ارزش ها و مفاهیم اخلاقی جامعه نیز ارتقا خواهد یافت.
 
وی خاطرنشان کرد: هر گوه بی توجهی در زمینه فرهنگ عفاف و حجاب، سلامت شهروندان، کانون خانواده و بسیاری از تهدیدات اجتماعی را به دنبال خواهد داشت.
 
مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به تلاش های مسموم دشمنان برای نابودی فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه، تصریح کرد: مقابله با نقشه های شوم دشمنان در این زمینه، نیازمند فرهنگ سازی، آگاه سازی و همچنین استفاده هدفمند از ظرفیت رسانه ها و فضای مجازی است.
 
 صادقزاده همچنین خواستار توجه دستگاه های متولی به آموزش های هدفمند نوجوانان و جوانان شد و ابراز داشت: مساله حجاب و عفاف باید به یکی از اصلی ترین مساله های درونی جامعه تبدیل شود که برای تحقق این مهم باید به موضوع گفتمان سازی و پاسخ های صحیح به سوالات و دغدغه های نوجوانان تلاش کرد.
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 26 تير 1400
  • توسط کاربر روابط عمومی