Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
يکشنبه 23 مرداد 1401
En
تاریخ : چهارشنبه 27 مرداد 1400
کد 4541

در بازدید از بخش‌های بستری بیماران کرونایی عنوان شد:

درخواست استاندار آذربایجان شرقی از مردم برای رعایت بیش از پیش شیوه‌نامه‌های بهداشتی

استاندار آذربایجان شرقی در بازدید از بخش‌های بستری بیماران کرونایی در بیمارستان‌های تبریز، ضمن قدردانی از زحمات و تلاش‌های کادر درمانی، از مردم استان خواست تا بیش از پیش شیوه‌نامه‌های بهداشتی را رعایت کنند.

دکتر محمدرضا پورمحمدی روز چهارشنبه در این بازدید، اظهار داشت: متاسفانه روند شیوع بیماری در استان روز به روز در حال افزایش است و بستری های بیمارستانی نسبت به دو هفته گذشته دو برابر شده است.

وی ادامه داد: در سایه تلاش کادر درمان و پزشکی و با توجه به مراقبت های ویژه ای که انجام می شود آمار فوتی ها در حال کاهش است.

وی اظهار کرد: بیمارستان های استان تقریبا با تمام ظرفیت بیماران را پذیرش می کنند.

وی با بیان اینکه هدف از این بازدید قدردانی از زحمات شبانه روزی کادر درمان است، گفت: از شهروندان عزیز درخواست میکنیم بیش از پیش شیوه نامه های بهداشتی را رعایت کنند.

وی با تاکید بر اینکه تنها راه پیشگیری از ابتلا به این بیماری رعایت شیوه نامه های بهداشتی است، افزود: ظرفیت بیمارستان ها محدود است و اگر این روند ادامه پیدا کند با تکمیل ظرفیت بیمارستان ها، با مشکل مواجه خواهیم شد.

وی اضافه کرد: درخواست ما از مردم رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی، استفاده از ماسک، اجتناب از تجمع های غیر ضروری و رعایت فاصله اجتماعی است.

وی گفت: روند واکسیناسیون نیز در استان به خوبی پیش می رود و بیش از ۳۰ درصد جمعیت استان واکسینه شده‌اند که نسبت به استان های دیگر در وضعیت بهتری قرار داریم.

وی تاکید کرد: تلاش می شود تا روند واکسیناسیون در استان تسریع شود.
 

آلبوم تصاویر بازدید از بخش بیماران کرونایی و مرکز واکسیناسیون

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 27 مرداد 1400
  • توسط مدیر پایگاه اطلاع‌رسانی