Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
سه شنبه 6 مهر 1400
En
تاریخ : دوشنبه 15 شهريور 1400
کد 4613

با حضور معاون استاندار؛

جلسه هماهنگی و پشتیبانی هجدهمین اجلاسیه پیرغلامان و خادمان حسینی برگزار شد

جلسه هماهنگی و پشتیبانی هجدهمین اجلاسیه پیرغلامان و خادمان حسینی با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان شرقی برگزار شد.
در این نشست آخرین هماهنگی‌ها درخصوص نحوه برگزاری مراسم، دعوت میهمانان و تأمین امکانات و اعتبارات مورد نیاز مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
 
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان شرقی در این نشست بر همکاری همه دستگاه‌ها برای برگزاری هرچه بهتر این رویداد فرهنگی تأکید کرد و گفت: تبریز کانون دلدادگان اهل بیت است و این همایش باید در شأن و جایگاه تبریز برگزار شود.
 
حمیدرضا قاسم‌زاده همچنین بر تشکیل شورای سیاست‌گذاری و اجرایی این اجلاسیه تأکید کرد و گفت: جلسه مشترک این شورا با کمیته‌های تخصصی طی هفته جاری تشکیل شود.
 
مدیرکل صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی هم در این جلسه گفت: با توجه به شرایط کرونایی، این مراسم با ظرفیت محدود و با حضور یکصد و پنجاه نفر برگزار می‌شود تا سنت حسنه‌ قدردانی ، قدرشناسی و تکریم از خادمان و پیرغلامان حسینی پابرجا بماند.
 
مرتضی صفری افزود: مراسم افتتاحیه این اجلاس 23 شهریور در محوطه مسجد کبود و اختتامیه آن، 25 شهریور در محوطه مصلای امام خمینی (ره) تبریز برگزار خواهد شد.
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 15 شهريور 1400
  • توسط مدیر پایگاه اطلاع‌رسانی