Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
پنجشنبه 6 آبان 1400
En
تاریخ : دوشنبه 12 مهر 1400
کد 4727

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان شرقی:

نیروهای نظامی و انتظامی همواره دژ مستحکم امنیت کشور بوده‌اند

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان شرقی با تأکید بر برگزاری هرچه بهتر برنامه‌های هفته نیروی انتظامی، گفت: نیروهای نظامی و انتظامی در تاریخ پرشکوه انقلاب اسلامی، همواره به عنوان دژ مستحکم امنیت ملت ایران و مایه عزت و سرافرازی کشور بوده‌اند.
بدر شکوهی در جلسه هماهنگی گرامی‌داشت هفته نیروی انتظامی، گفت: دشمنان این مرز و بوم  با به کارگیری انواع حربه های تبلیغاتی و رسانه ای سعی می کنند افکار عمومی را نسبت به نهادهای نظامی و انتظامی  بدبین کنند.

وی افزود: اقتدار نظام جمهوری اسلامی که برخاسته از اقتدار نیروهای نظامی و انتظامی است، دشمنان را به وحشت انداخته و معادلات شیطانی آنها را درهم ریخته است.

شکوهی خاطرنشان کرد: تعالی روزافزون جایگاه پر افتخار نیروهای نظامی و انتظامی باید در سطوح مختلف جامعه نهادینه شود.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان شرقی، انعکاس موثر فعالیت های ارزشمند پلیس در رسانه ها را ضروری برشمرد و گفت: این امر می تواند در اقتدار پلیس در جامعه بسیار تاثیرگذار باشد و باید در هفته نیروی انتظامی، فرماندهان این نیرو از ابزارهای نوین و رسانه ها برای افزایش ضریب امنیت در جامعه استفاده کنند.

وی اضافه کرد: نرم افزار شاد بستر مناسبی در زمینه آموزش مردم و آشنایی خانواده ها با اهداف پلیس است.

شکوهی با بیان اینکه اقتدار پلیس بسترساز امنیت در جامعه است، افزود: حرکت به سمت مردم محوری در نیروی انتظامی برخاسته از دیدگاه رهبر انقلاب است و این امر جز با تقویت اعتماد متقابل مردم و پلیس امکان پذیر نخواهد بود.

وی گفت: آموزش نسل جوان با جرایم نوین در حوزه فضای مجازی باید به صورت مستمر انجام بگیرد و در ارتقای سواد رسانه ای مردم پلیس می تواند تاثیرگذاری جدی از خود نشان دهد.

 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 12 مهر 1400
  • توسط مدیر پایگاه اطلاع‌رسانی