Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
تاریخ : شنبه 20 مهر 1398
کد 477

فرماندار ورزقان:

دولت از سرمایه‌گذاری بخش خصوصی حمایت می‌کند

فرماندار ورزقان اولویت دولت را حمایت از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی برای رونق تولید و ایجاد اشتغال عنوان کرد.
حسن یحیوی در نشست با سرمایه گذاران بخش خصوصی شهرستان ورزقان که در شهرک صنعتی این شهر برگزار شد، از اعطای بخشودگی مالیاتی توسط دولت برای حمایت از تولید در شهرک صنعتی این شهرستان در راستای سیاست‌های حمایتی دولت برای رونق تولید در مناطق کمتر توسعه خبرداد.
 
وی احداث بزرگراه خواجه- ورزقان- آقابابافرامرزی-خاروانا – نوردوز، تجهیز رو راه‌اندازی بیمارستان علامه جعفری ورزقان، احداث سد‌های آقبلاغ – سیه کلان و حاجیلار به منظور تامین آب مورد نیاز صنعت، کشاورزی و شرب، اجرای طرح‌های توسعه معدن مس سونگون احداث شهرک صنعتی تخصصی مس ورزقان، آب رسانی به 65 روستا و چندین پروژه دیگر را جمله اقدامات دولت تدبیر و امید در شهرستان ورزقان دانست و ابراز امیدواری کرد: شهرستان ورزقان در آینده نزدیک به یکی از مناطق توسعه یافته در حوزه صنایع معدنی تبدیل شود.

فرماندار ورزقان از حمایت‌های استاندار آذربایجان شرقی در خصوص طرح‌های مهم این شهرستان به ویژه طرح‌های توسعه مس تشکر کرد و از برخی بد اخلاقی‌ها در کم رنگ جلوه دادن اقدامات دولت در شهرستان ورزقان توسط عده‌ای خاص انتقاد کرد.
 
وی افزود: تلاش برای رونق تولید و توسعه شهرستان را وظیفه انسانی خود می‌دانم که بارها نیز از سوی دولت محترم با عنوان خدمت بی‌منت به مردم مورد تأکید قرارگرفته است.
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 20 مهر 1398
  • توسط مدیر پایگاه اطلاع‌رسانی