Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
يکشنبه 3 بهمن 1400
En
تاریخ : دوشنبه 10 آبان 1400
کد 4850

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی:

همه مدیران استان از فرصت خدمت‌گزاری به مردم به نحو شایسته استفاده کنند

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: همه مدیران استان، بر مبنای قانون و اخلاق، موظف به همراهی با استاندار جدید هستند و باید دست به دست هم دهند تا از فرصت خدمت‌گزاری به مردم به نحو شایسته استفاده کنند.
حجت‌الاسلام سیدمحمدعلی آل‌هاشم در جلسه شورای اداری استان، بر هم‌افزایی و همدلی همه مسئولان برای حل مسائل و مشکلات استان تأکید کرد و گفت: توسعه ارتباطات با کشورهای همسایه و محرومیت‌زدایی مهم‌ترین مسائلی است که باید مورد توجه مسئولان قرار گیرد.
 
وی، حل مشکل زیست‌محیطی دریاچه ارومیه و سامان‌دهی بحث حاشیه‌نشینی را از دیگر موضوعات مهم استان ذکر کرد و از مدیران دستگاه‌ها خواست تا در این خصوص با استاندار جدید به صورت جدی همکاری کنند.
 
امام جمعه تبریز همچنین درخصوص حمله سایبری به سامانه سوخت کشور در هفته گذشته، گفت: این حمله ترکیبی، بیش از آن که یک حمله باشد، یک دفاع بزدلانه و منفعلانه از سوی دشمن بود و ایران اسلامی باید برای پاسخ‌گویی به‌موقع به این‌گونه تحرکات آماده باشد.
 
وی با ارائه تحلیلی از این رویداد در چهار سطح سیاسی، فنی، امنیتی و اطلاع‌رسانی، گفت: همراهی و درک صحیح مردم، اقدام شجاعانه صداوسیما در اطلاع‌رسانی سریع و صریح و حضور میدانی رئیس جمهور در صحنه، فتنه دشمن را ناکام گذاشت.
 
حجت‌الاسلام آل‌هاشم همچنین تقویت و ایمن‌سازی زیرساخت‌های سایبری کشور، رفع حفره‌های امنیتی در مراکز حساس، هماهنگی دستگاه‌های اطلاع‌رسانی و پاسخ‌گویی به‌موقع مسئولان در موارد مشابه را ضروری دانست.

 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 10 آبان 1400
  • توسط مدیر پایگاه اطلاع‌رسانی