Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
يکشنبه 3 بهمن 1400
En
تاریخ : دوشنبه 10 آبان 1400
کد 4852

استاندار آذربایجان شرقی در بازدید از پروژه‌های طرح اقدام ملی مسکن:

شهر سهند به کارگاه عمرانی تبدیل شده است/ تزریق تسهیلات بانکی به پروژه‌های مسکن‌سازی

استاندار آذربایجان شرقی با حضور در شهر جدید سهند، از 7 پروژه طرح اقدام ملی مسکن در این شهر بازدید کرد و در جریان آخرین وضعیت پیشرفت پروژه‌های مسکن در این شهر قرار گرفت.
عابدین خرم در این بازدیدها که معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار نیز حضور داشت، با توضیحات مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند و مجریان و پیمانکاران پروژه‌ها، با روند فعالیت‌های حوزه مسکن در این شهر آشنا شد.
 
وی در جریان این بازدیدها، به خبرنگاران گفت: خوشبختانه در شهر سهند یک حرکت جهادی را شاهدیم و این شهر به کارگاه فعالیت‌های عمرانی تبدیل شده است.
 
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه امروز هیچ پروژه راکدی را در سهند مشاهده نکردیم، افزود: با اهتمام مدیریت این شهر، زیرساخت‌های مورد نیاز مردم در مناطق جدیدالاحداث هم در حال تکمیل است که نشان‌دهنده عزم راسخ برای اجرای سیاست‌های دولت در حوزه مسکن است.
 
خرم با اشاره به احداث ۵۵۰۰ واحد مسکونی در قالب طرح اقدام ملی مسکن در شهر سهند، گفت: متوسط پیشرفت فیزیکی این پروژه‌ها ۲۰ درصد است که از نظر زمان‌بندی وضعیت مناسبی دارند.
 
وی با بیان اینکه تمام پروژه‌ها تا این لحظه با آورده متقاضیان احداث شده و هنوز تسهیلات بانکی به پروژه‌ها تزریق نشده است، افزود: در شورای مسکن استان، بانک‌ها را پای کار خواهیم آورد تا کمک کنند که پروژه‌ها بدون توقف پیش برود و پیش از مهلت مقرر بتوانیم واحدها را تحویل متقاضیان دهیم.
 
استاندار آذربایجان شرقی همچنین پس از بازدید از پروژه‌های مسکن، از مرکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در شهر جدید سهند بازدید و از فعالان این مرکز قدردانی کرد.

 
آلبوم تصاویر بازدید استاندار از پروژه های مسکن در شهر جدید سهند

  • نوشته شده
  • در دوشنبه 10 آبان 1400
  • توسط مدیر پایگاه اطلاع رسانی2