Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
شنبه 13 آذر 1400
En
تاریخ : شنبه 22 آبان 1400
کد 4904

فرماندار ویژه مراغه:

خدمت صاحبان ایده و کارآفرینان در عرصه اقتصادی غیرقابل انکار است

فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: خدمت صاحبان ایده و کارآفرینان به جامعه در عرصه اقتصادی غیرقابل انکار است.

سیدعلی موسوی در نشست تجلیل از کارآفرینان برتر مراغه افزود: با توجه به مشکلات اقتصادی کشور در سال های اخیر، کارآفرینان و تولیدکنندگان، آینده اقتصادی کشور و منطقه را می سازند.

وی ادامه داد: در راستای اشتغال آفرینی و تولید پایدار باید از تولیدکنندگان و کارآفرینان حمایت شود تا آنان نیز باید براساس قوانین، زمینه و بستر لازم برای اشتغال آفرینی را فراهم کنند.

وی اضافه کرد: در سال های اخیر وجود صنایع مادر و شهرک های تخصصی در شهرستان مراغه احساس شده، اما مورد غفلت قرار گرفته است.

وی گفت: با این وجود، با تلاش ها و پیگیری های انجام شده ایجاد شهرک صنعتی صنایع غذایی در این شهرستان مورد تصویب وزارت جهاد کشاورزی و سازمان شهرک های صنعتی کشور قرار گرفته و مجوز آن صادر شده است.

وی افزود: احداث این شهرک صنعتی، در مرحله مکان یابی مناسب می باشد، اما تحقق آن نیازمند همراهی و سرمایه گذاری کارافرینان این شهرستان و منطقه است.

وی ادامه داد: با راه اندازی واحدهای تبدیلی محصولات کشاورزی در آنیده نزدیک می توان صدها برابر بیشتر از درآمد محصول خام، درآمدزایی کرد.

وی با اشاره به برپایی نمایشگاه ربع رشیدی در تبریز اضافه کرد: بیشتر شرکت کنندگان در این نمایشگاه کارآفرینان و صاحبان ایده می باشند که نیازمند حمایت آحاد مسئولان هستند.

رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی مراغه نیز گفت: واحدهای تولیدی و کارآفرینان در عرصه اشتغال و تولید، آبروی شهرستان و منطقه هستند.

پرویز حبیبی افزود: با وجود مشکلات مختلف پیش روی تولیدکنندگان این شهرستان، کارآفرینان با ایثارگری در زمینه اشتغال و تولید حضور فعال و موثر دارند.

وی اضافه کرد: برخی مشکلات در زمینه زیرساخت های شهرک صنعتی، مالیاتی و نیز بانکی پیش روی کارآفرینان این شهرستان بوده که با پیگیری های مسئولان شهرستانی مرتفع خواهد شد.

در این جلسه از ۱۵ نفر از تولیدکنندگان و کارآفرینان برتر شهرستان مراغه تجلیل شد.

خدمت صاحبان ایده و کارآفرینان در عرصه اقتصادی غیرقابل انکار است

  • نوشته شده
  • در شنبه 22 آبان 1400
  • توسط کاربر روابط عمومی مراغه