Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
شنبه 13 آذر 1400
En
تاریخ : چهارشنبه 26 آبان 1400
کد 4927

فرماندار ورزقان:

بخش اعظمی از بزرگراه خواجه- ورزقان بازگشایی شد

فرماندار ورزقان گفت: با بازگشایی کامل قطعات ۲، ۳ و 4 بزرگراه خواجه_ورزقان، نزدیک به 37 کیلومتر از محور ورزقان به تبریز حدفاصل شهر ورزقان تا روستای شالی به بزرگراه ارتقا یافت.
محمدباقر خانی بعد از جلسه شورای ترافیک شهرستان با حضور در محل پروژه، دستگاه‌های دخیل در امر بازگشایی بزرگراه را به محل پروژه احضار و خواستار شروع عملیات بازگشایی محور شد.

به دنبال تاکید فرماندار ورزقان و با نظر فنی پلیس راه، راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و راه و شهرسازی روند بازگشایی بخش اعظمی از بزرگراه شامل قطعات ۲، ۳ و 4 به صورت کامل انجام شد.

فرماندار ورزقان در جلسه شورای ترافیک شهرستان نیز با اشاره به احداث قطعات ۲، ۳ و ۴ بزرگراه خواجه_ورزقان، اظهار داشت: گرچه این قطعات نواقصی در زمینه ورود و خروج‌ها روستاها و علائم هشدار دهنده دارند؛ ولی در راستای افزایش ایمنی تردد در مسیر، قطعات مذکور می‌بایست؛ با نظر فنی پلیس راه و راهداری بازگشایی و برای استفاده در اختیار مردم قرار گیرند.
 
خانی با اشاره به سیاست دولت در به سرانجام رساندن پروژه‌های عمرانی، اظهار داشت: شایسته نیست به دلیل وجود برخی نواقصی جزئی که باید در اسرع وقت رفع شوند جان و مال هموطنان به ویژه مردم شهرستان در خطر حوادث احتمالی باشد.

وی با تاکید بر اینکه نواقص پروژه شامل احداث رمپ و لوپ‌ها و علائم هشدار دهنده باید در اسرع وقت تکمیل گردند، خاطر نشان کرد؛ با برقراری تردد در مسیر مذکور، 36 کیلومتر از مسیر تبریز به ورزقان به بزرگراه ارتقا یافت که این امر نوید بخش ارتقای ایمنی در محور موصوف است.
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 26 آبان 1400
  • توسط کاربر روابط عمومی ورزقان