Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
شنبه 13 آذر 1400
En
تاریخ : پنجشنبه 27 آبان 1400
کد 4933

بخش ICU بیمارستان امام خمینی (ره) عجب شیر افتتاح شد

بخش ICU (مراقبت های ویژه) بیمارستان امام خمینی (ره) عجب شیر با حضور امام جمعه و فرماندار این شهرستان راه اندازی شد.

فرماندار عجب‌شیر در بازدید از بخش دیالیز و افتتاح بخش ICU بیمارستان امام خمینی گفت: با تلاش های انجام شده، بخش دیالیز این بیمارستان شرایط مطلوبی را داراست. 

عادل اصغرپور با قدردانی از فعالیت‌های انجمن حمایت از بیماران کلیوی شهرستان اظهار کرد: متاسفانه روز به روز به تعداد بیماران خاص افزوده می‌شود که در راستای ارتقای امکانات، تجهیزات و ارائه روش های جدید برای این بیماران برنامه هایی در حال تدوین است.

وی ابراز امیدواری کرد با کمک خیرین حوزه سلامت و انجمن حمایت از بیماران کلیوی و کادر پزشکی درمانی شهرستان، سطح خدمات دهی به بیماران دیالیزی در شهرستان ارتقا یابد.

مدیر عامل انجمن حمایت از بیماران کلیوی عجب شیر نیز گفت: این انجمن از سال ۱۳۸۶ در شهرستان عجب شیرفعالیت خود را آغاز کرده است و در طی این مدت ۲۲نفر از بیماران کلیوی موفق به انجام پیوند کلیه شده و ۱۵۵ نفر از بیماران کلیوی در این شهرستان تحت پوشش انجمن قرار گرفته اند.

قاضی زاده خواستار گسترش فرهنگ اهدای عضو به منظور کمک به زنده ماندن بیماران نیازمند شد و در عین حال از دولت درخواست کرد تا از انجمن حمایت از بیماران کلیوی حمایت شود. 

وی تامین هزینه‌های سنگین درمانی را از مشکلات جدی بیماران خاص عنوان کرد و افزود: مشارکت خیران، کمک و همکاری وزارت بهداشت و بیمه در تامین دارو امری ضروری و اجتناب‌ناپذیر است.
 

  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 27 آبان 1400
  • توسط مدیر سایت فرمانداری عجب شیر