Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
يکشنبه 3 بهمن 1400
En
تاریخ : شنبه 13 آذر 1400
کد 5021

بازدید فرماندار شبستر از مرکز خیریه نگهداری سالمندان و معلولین علی بن ابیطالب (ع)

فرماندار شبستر از مرکز خیریه نگهداری سالمندان و معلولین علی بن ابیطالب (ع) این شهرستان به مناسبت روز جهانی معلولان بازدید کرد.
حسین عبداللهی ضمن قدردانی از پرسنل خدوم این مرکز، گفت: بی‌شک خدمت به افراد کم‌توان ذهنی و جسمی اجری کثیر در درگاه الهی دارد و نیات پاک نیک‌اندیشانی که با حمایت مالی و صرف زمان برای این عزیزان قدم برمی‌دارند، خیر دنیا و آخرت آنها می‌شود.

وی بعد از این بازدید، طی جلسه ای با مدیر و همکاران این مرکز ضمن تبریک روز جهانی معلولین از نزدیک با مسائل و مشکلات آنان آشنا و ضمن تاکید بر حمایت های مالی خیرین و واحدهای تولیدی توانمند شهرستان، دستوراتی در راستای حل مشکلات آنها صادر کرد.

احد نریمانی، رئیس بهزیستی شهرستان شبستر نیز در این جلسه ضمن ارائه گزارش عملکرد به فرماندار گفت: این مرکز در سال ۱۳۷۹ با مجوز اداره بهزیستی با ظرفیت نگهداری ۶۸ نفر راه اندازی شده و در حال حاضر با تمام ظرفیت؛ ۶۸ نفر سالمند و معلول در آن نگهداری و تعداد ۲۲ نفر در آن مشغول به ارائه خدمت هستند.

وی افزود: تعدادی از افراد ساکن در این مرکز مجهول الهویه بوده که اداره بهزیستی ماهیانه هزینه آنها را پرداخت می کند و مابقی هزینه ها از طریق کمکهای مردمی تأمین می شود.

در پایان این دیدار فرماندار شبستر ضمن ابراز خرسندی از نحوه ارائه خدمات، توانمندی این عزیزان را تحسین و برای رفع مشکلات و موانع پیش روی معلولان و راه های برطرف نمودن این موانع جهت پیشرفت و استقلال بیشتر این عزیزان دستورات لازم را صادر کرد.
 
آلبوم تصاویربازدید فرماندار شبستر از مرکز خیریه نگهداری سالمندان و معلولین علی بن ابیطالب (ع)

  • نوشته شده
  • در شنبه 13 آذر 1400
  • توسط کاربر روابط عمومی شبستر