Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
پنجشنبه 29 ارديبهشت 1401
En
تاریخ : دوشنبه 15 آذر 1400
کد 5034

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌ شرقی:

مردمی بودن، روحیه انقلابی‌ و امیدبخشی به مردم، شاخص‌های مدیر انقلابی است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌ شرقی مردمی بودن، ساده زیستی و داشتن روحیه انقلابی‌گری را از جمله شاخص‌های یک مدیر انقلابی خواند و گفت: در شرایطی که معاندان درصدد هجمه علیه ما هستند، مسئولان به مردم امید بدهند.
تراب محمدی در آیین تکریم و معارفه فرماندار ملکان، افزود: یک مدیر انقلابی باید شبانه‌روز با مردم باشد، در حوزه ماموریت خود وحدت بین مردم و مسئولان را حفظ کند و در این خصوص انفعال نداشته باشد.

وی، ضعف مدیریت را از علل اصلی برخی مشکلات در کشور دانست و خاطرنشان کرد: در بسیاری از موارد مشکلات ربطی به تحریم‌ها نداشته و ریشه در ضعف مدیریت‌ها دارد.

محمدی در ادامه با بیان اینکه ملکان دارای ظرفیت‌های کشاورزی و گردشگری است، اظهار داشت: این شهرستان قطب انگور استان بوده و قلعه بختک لیلان از ۹ هزار سال قدمت برخوردار است، لذا مسئولان با رفع موانع احتمالی در جهت جذب سرمایه‌گذار در حوزه‌های گردشگری و کشاورزی و به ویژه تاسیس واحدهای تولیدی فرآوری و بسته‌بندی و صادرات می‌توانند قدم‌های خوبی در راستای اشتغال‌زایی بردارند.

در این مراسم، بهمن قائلی به عنوان سرپرست فرمانداری ملکان معرفی و از خدمات نقی محمدی، فرماندار پیشین این شهرستان قدردانی شد.
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 15 آذر 1400
  • توسط مدیر پایگاه اطلاع‌رسانی