Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
چهارشنبه 28 ارديبهشت 1401
En
تاریخ : پنجشنبه 25 آذر 1400
کد 5075

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان ‌شرقی:

هشترود به شهر صنایع کشاورزی و فرآوری تبدیل می‌شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان ‌شرقی گفت: شهرستان هشترود در حوزه آبریز دریای خزر است و از این رو صنایع آب‌بر استان به این شهرستان سوق داده خواهد شد.
محمد کلامی در جلسه کارگروه رفع موانع تولید که با حضور سرمایه‌گذاران در هشترود برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به کمبود آب و مشکل آب در استان به‌خصوص در حوزه آبریز دریاچه ارومیه خوشبختانه چون شهرستان هشترود در حوزه آبریز دریای خزر است، از این رو صنایع آب بر استان به این شهرستان سوق داده خواهد شد.

وی، وجود سد سهند را در این شهرستان از بزرگترین امتیازات و قابلیت‌ها دانست و افزود: این شهرستان به‌زودی به شهر صنایع کشاورزی و فرآوری تبدیل خواهد شد.

کلامی از اتمام ۸۰۰ هکتار دیگر پایاب فاز یک سد سهند تا اسفند ماه امسال خبر داد و گفت: با اتمام این ۸۰۰ هکتار تحول عظیم در بخش کشاورزی، تولید و اشتعال رخ خواهد داد.

وی با بیان اینکه مدیران با برخورد مهربانانه با سرمایه‌گذاران داشته باشند، خاطرنشان کرد: اکنون ما در جنگ اقتصادی هستیم و هر مدیری که نتواند در این جنگ شرکت کند و جسارت مدیریتی ندارد، زودتر باید از قطار پیاده شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی پیش از این نشست از چند واحد تولیدی و صنعتی در شهرستان هشترود بازدید کرد.
 


 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 25 آذر 1400
  • توسط مدیر پایگاه اطلاع‌رسانی