Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
تاریخ : سه شنبه 14 دي 1400
کد 5165

فرماندار میانه:

انجام صادقانه و خالصانه وظیفه، سبب دلگرمی مردم است

فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به اینکه ما بعنوان مسوول وظیفه داریم تمام توان و تلاش خود را در حل مشکلات مردم به کار ببندیم حتی اگر خارج از توان ما بوده و رفع نشود، گفت: قدرت انجام وظیفه به درستی، صادقانه و خالصانه سبب دلگرمی مردم است.

 مسعود سعادتی در نشستی با بخشدار کندوان، اعضای شورای اداری بخش، شورای اسلامی شهر ترک، دهیاران بخش و خیرین از تمامی مسوولین بخش بویژه خیرین برای مشارکت در امور اجرایی بخش قدردانی کرد و افزود: در سایه تلاش ها و زحمات مردم و مسوولین، این بخش بعنوان بخشی شاخص در سطح استان به شمار می رود.

وی با تبریک به منتخبین شوراها و انتصاب دهیاران جدید با بیان اینکه اعضای  شوراها و دهیاران که منتخب  مردم بوده و بعنوان امین  مردم و خدمتگزار نظام  به شمار می روند از آنها خواست تا علاوه بر ایجاد  زمینه های  عمران و آبادانی  روستا  در جهت  توسعه و شکوفایی همه جانبه  روستاها کوشا باشند و به  رسالت  شورا و دهیار  براساس قانون اجرای  قوانین و مقررات  و ایجاد تفاهم  و همدلی  بین مردم و مسئولین است پایبند باشند.

سعادتی گفت: پیگیری های زیادی برای حل مشکلات منطقه و بخش کندوان در حال انجام است که انشاالله به محض نتیجه رسیدن این تلاش ها مردم عزیز از نعمت این کارها بهره مند خواهند شد.
 

  • نوشته شده
  • در سه شنبه 14 دي 1400
  • توسط کاربر روابط عمومی میانه