Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
تاریخ : چهارشنبه 15 دي 1400
کد 5180

مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی:

بینش و منش سردار سلیمانی به نسل جوان منتقل شود

مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه مکتب حاج قاسم سلیمانی مکتب انقلابی و اسلامی است، گفت: بایستی تفکر، بینش، رفتار و منش سردار سلیمانی به نسل جوان منتقل شود.
رقیه صادق زاده در همایش سرداری از مکتب فاطمی در تبریز، اظهارداشت: شناخت مکتب حاج قاسم سلیمانی در تبعیت در ولایت و مرد میدان عمل بودن، نیاز امروز جامعه اسلامی است.
 
وی افزود: حاج قاسم سلیمانی مرد میدان عمل بود، ایشان با حضور به هنگام در صحنه، خطرات بزرگی را از سر مردم و کشور رفع کرد و امروز همه مردم و مسئولان وظیفه دارند تا با حضور فعالانه در میدان، کشور را در مسیر پیشرفت و عبور از سختی‌ها قرار دهند.
 
معاون فرهنگی سازمان بسیج جامعه زنان کشور نیز در این مراسم گفت: اکنون در جنگ نظامی نمی جنگیم ولی در جنگ فرهنگی و اعتقادی قرار گرفته ایم، در جنگ اقتصادی مقاومت کردیم ولی در جنگ فرهنگی عقب هستیم و دشمن چند قدم از ما جلوتر است.
 
معصومه حکیمیان ادامه داد: برای مقابله با جنگ شیطان نیازمند 80 میلیون سلیمانی هستیم و باید به سبک مادران شهدا فرزندانی تربیت کنیم که از این آتش فرهنگی و اعتقادی به سلامت عبور کنند.
 
وی در خصوص وظایف علاقمندان و شیفتگان حضرت زهرا(س) نیز گفت: مهم‌ترین مولفه عشق به اهل بیت و حضرت زهرا(س) این است که از مرحله مدح و ستایش عبور کرده و به مرحله شناخت برسیم و زندگی مردم را به سمت زندگی مهدوی و علوی سوق دهیم.
 
وی  با اشاره به اینکه فعالان فرهنگی چقدر از ابعاد شخصیتی و واقعی حضرت صدیقه طاهره را به مردم معرفی کرده اند، گفت: حضرت زهرا یک شخصیت چند وجهی، نابغه سیاسی و کنشگر اقتصادی بودند، ایشان ظریفترین نکات را برای پرورش فرزندان و همسرداری استفاده می کردند و در زندگی فردی و اجتماعی نیز الگویی بی بدیل هستند.
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 15 دي 1400
  • توسط مدیر پایگاه اطلاع‌رسانی