يکشنبه 14 خرداد 1402
تاریخ : دوشنبه 2 اسفند 1400
کد 5508

پیام تسلیت استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت سانحه سقوط جنگنده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی

استاندار آذربایجان شرقی در پیامی، شهادت خلبانان دلاور نیروی هوایی ارتش و یکی از شهروندان تبریزی را در سانحه سقوط یک فروند جنگنده آموزشی تسلیت گفت.
متن پیام عابدین خرّم به این شرح است:

ایران اسلامی مفتخر به وجود دلاورمردانی است که در راه دفاع از عزت میهن و آسایش و امنیت ملت، جان خود را کف دست گرفته‌اند و میثاق خود با آرمان‌های والای اسلام و انقلاب را با خون پاکشان امضا کرده‌اند.

امروز تبریز قهرمان شاهد عروج آسمانی دو تن از فرزندان غیور خود در سانحه سقوط جنگنده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی بود؛ سرهنگ صادق فلاحی و سروان علیرضا حنیفه‌زاد سلمانی، دو خلبان رشید پایگاه هوایی شهید فکوری تبریز، با از جان گذشتگی و شجاعت مثال‌زدنی، مانع از بروز یک فاجعه شدند و جان خود را برای حفاظت از شهروندان ساکن در منطقه وقوع حادثه، فدا کردند.

اینجانب شهادت این دو سرباز فداکار وطن و همچنین شهید پرویز حبیبی را در این سانحه به خانواده‌های محترم آنان و همچنین مردم شهیدپرور تبریز، فرماندهان و افسران ارتش جمهوری اسلامی و نیروی هوایی قهرمان بویژه همکاران ایشان در پایگاه شهید فکوری تسلیت عرض می‌کنم و از درگاه خداوند متعال برای آنان، علو درجات و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسألت دارم.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 2 اسفند 1400
  • توسط مدیر پایگاه اطلاع‌رسانی