Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
تاریخ : پنجشنبه 9 آبان 1398
کد 582

جلسه شورای اداری شهرستان مرند با حضور معاون نیروی انسانی قوه قضائیه برگزار شد

فرماندار شهرستان ویژه مرند در جلسه شورای اداری شهرستان که با حضور معاون نیروی انسانی قوه قضاییه برگزار شد با اشاره به پتانسیل های موجود در این شهرستان گفت: شهرستان مرند در زمینه کشاورزی در برخی از محصولات به عنوان قطب تولید استانی و کشوری محسوب می شود و در زمینه صنایع نیز دارای کارخانه های تولید مواد اولیه است.
گرشاسبی افزود: شهرستان مرند در دوران پیروزی انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و دفاع از حرم های اهل بیت بیش از ۶۰۰ شهید را تقدیم اسلام و کشور کرده است و ۲۵ درصد از شهدای مدافع حرم استان از شهرستان مرند هستند.

وی در خصوص برخی از مشکلات موجود شهرستان مرند گفت: عدم تعامل مردم با دولت و سرمایه گذار در زمینه بهره برداری از معادن و احداث کارخانه ها در شهرها و روستاهای این شهرستان، مشکل صنایع چوب شهرستان مرند که یکی از قطب های اصلی تولید مبل در کشور محسوب می شود، نبود اعتبار کافی برای اتمام پروژه انتقال آب ارس به دشت هرزندات و مرند، آزادراه تبریز مرند بازرگان که نیاز به مساعدت مالی برای اتمام این پروژه است و احداث بیمارستان ۳۰۴ تختخوابی این شهرستان از جمله مشکلات مهم مردم شهرستان مرند است.

امام جمعه مرند نیز در این جلسه گفت: شهرستان مرند مفتخر است که عالمانی همچون آیت الله کوه کمره ای و آیت الله مرندی را در آغوش خود پرورش داده و برای گسترش دین اسلام در نقاط مختف جهان معرفی کرده است.

حجت الاسلام نعمت زاده از برخورد قاطع مسئولان قضایی با مفاسد اقتصادی تجلیل کرد و گفت: نحوه برخورد صریح و قاطع مسئولین قضایی با مفاسد اقتصادی کشور باعث زمینه سازی اعتماد بیشتر مردم با این قوه شده است که این می تواند باعث افزایش اعتماد مردم به نظام در تمامی زمینه ها را فراهم کند.

 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 9 آبان 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی مرند