Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
چهارشنبه 28 ارديبهشت 1401
En
تاریخ : جمعه 12 فروردين 1401
کد 5849

پیام استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت ۱۲ فروردین، روز جمهوری اسلامی

استاندار آذربایجان‌شرقی در پیامی به مناسبت ۱۲ فروردین، روز جمهوری اسلامی، بر تلاش مضاعف مسئولان و همراهی اقشار مختلف مردم برای تحقق اهداف و آرمان‌های والای انقلاب اسلامی تاکید کرد.
متن پیام عابدین خرّم به این شرح است:

۱۲ فروردین، از روزهای ماندگار و عید بزرگ ملت ایران در تاریخ این مرزوبوم است؛ روزی که سرآغاز حرکتی نوین در عرصه سیاسی جهان شد و حکومتی مبتنی بر ارزش‌های اسلام ناب محمدی را پایه‌گذاری کرد.

مردم آگاه و هوشیار ایران در ۱۲ فروردین سال ۱۳۵۸ با انتخاب نظام جمهوری اسلامی به عنوان نظام حکومتی و سیاسی کشور، الگویی جامع، کارآمد و برخوردار از ظرفیت‌های بالنده و مطمئن برای اداره جوامع بشری را به جهانیان ارائه کرد.

ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی با عزم و اراده استوار خود در برابر توطئه‌های زورگویان جهان تا به امروز ایستاده‌ و به رغم دشمنی‌های استکبار، روز به روز به پیشرفت‌های بزرگی در عرصه‌های مختلف داخلی و بین‌المللی دست یافته‌اند.

اینجانب ضمن تبریک فرارسیدن این روز بزرگ به مردم متدین و انقلابی استان آذربایجان شرقی، بهروزی و سرافرازی آنان را از درگاه خداوند متعال مسألت دارم و تلاش و همت مضاعف همه مسئولان و همیاری، همکاری و همفکری آحاد مردم بویژه نخبگان، اندیشمندان، صاحبان کسب‌وکار و فعالان عرصه‌های مختلف را در راه تحقق آرمان‌های والای انقلاب، منویات مقام معظم رهبری و اهداف دولت مردمی خواستارم.
  • نوشته شده
  • در جمعه 12 فروردين 1401
  • توسط مدیر پایگاه اطلاع‌رسانی