Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
چهارشنبه 28 ارديبهشت 1401
En
تاریخ : شنبه 10 ارديبهشت 1401
کد 6110

پیام استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت 11 اردیبهشت، روز کار و کارگر

استاندار آذربایجان شرقی در پیامی به مناسبت روز کارگر، از تلاش‌ها و زحمات جامعه کارگری استان که با وجود مشکلات ناشی از تحریم‌ها و کرونا، چرخ تولید را فعال نگه داشته‌اند، قدردانی کرد.
متن پیام عابدین خرّم به این شرح است:

11 اردیبهشت، روز کار و کارگر، فرصت مغتنمی برای ارج نهادن به تلاش‌های کسانی است که چرخش چرخ‌های اقتصاد و حرکت رو به رشد کشور به سمت قله‌های تعالی و پیشرفت، در گرو دست‌های پرتوان و اندیشه‌های ناب آنان است.

کارگران عزیز در این شرایط حساس کشور، نقش‌آفرینان اصلی عرصه تولید و خدمات محسوب می‌شوند و حیات و ثبات اقتصادی کشور با وجود مشکلات ناشی از تحریم‌های ناجوانمردانه و بحران کرونا، نتیجه تلاش خستگی‌ناپذیر آنان در سنگر کار و تلاش است.

دولت مردمی سیزدهم که با شعار عدالت‌محوری و مردم‌داری، سکان اداره امور اجرایی کشور را برعهده گرفته است، از نخستین روزهای فعالیت خود، حل مشکلات معیشتی مردم بویژه قشر کارگر را جزو اولویت‌ها قرار داده است.

اجرای طرح طبقه‌بندی مشاغل، افزایش دستمزد کارگران و طرح‌های تأمین مسکن کارگران از جمله اقدامات مهمی است که دولت در راستای حل مشکلات معیشتی کارگران به صورت جدی پیگیر آن است.

اینجانب با تبریک روز کار و کارگر به همه کارگران شریف و زحمت‌کش در تمامی واحدهای تولیدی و خدماتی استان، تلاش‌ها و زحمات آنان را ارج می‌نهم و سلامتی و توفیق روزافزون همه کارگران و خانواده‌های محترم آنان را از درگاه خداوند متعال مسألت می‌دارم.


 
  • نوشته شده
  • در شنبه 10 ارديبهشت 1401
  • توسط مدیر پایگاه اطلاع‌رسانی