Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
دوشنبه 23 تير 1399
En
تاریخ : جمعه 17 آبان 1398
کد 620

وزیر صنعت، معدن و تجارت در بازدید از مناطق زلزله‌زده میانه:

دولت برای جبران خسارت‌های زلزله با جدیت وارد میدان خواهد شد

وزیر صنعت، معدن و تجارت در سفر به شهرستان میانه، از روستای زلزله‌زده ورنکش از توابع بخش ترکمانچای این شهرستان بازدید کرد و از نزدیک در جریان میزان خسارات این زلزله و روند امداد رسانی قرار گرفت.
رضا رحمانی که جانشین رئیس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در استان آذربایجان شرقی نیز هست، در این بازدید ضمن بررسی وضعیت خسارات زلزله به مردم و مناطق روستایی دستورهای لازم را برای تسریع در پیگیری امور مربوط به امدادرسانی صادر کرد.

وی همچنین در جلسه ستاد مدیریت بحران در بخشداری ترکمنچای شهرستان میانه شرکت کرد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت در حاشیه این بازدید با تأکید بر اینکه دولت برای جبران خسارت های زلزله با جدیت وارد میدان خواهد شد و کمک خواهد کرد، افزود: همه عوامل و دستگاه‌های مرتبط برای خدمت رسانی به مردم حادثه دیده بسیج شده اند.

وی با اعلام اینکه رسانه ملی همکاری خوبی در پوشش خبری این حادثه داشت، افزود: عملیات آوار برداری با تمام امکانات و بسیج نیروهای مردمی، ارتش، نیروهای نظامی و انتظامی و دستگاه های دولتی ذی ربط در حال انجام است.

وزیر صنعت، معدن و تجارت همچنین با تاکید بر اینکه همگان باید تلاش کنند که آرامش بار دیگر به این‌مردم برگردد، گفت: مطمئنا دولت برای جبران خسارت های زلزله با جدیت وارد میدان خواهد شد و کمک خواهد کرد.
 
  • نوشته شده
  • در جمعه 17 آبان 1398
  • توسط مدیر پایگاه اطلاع‌رسانی