پرتال استانداری آذربایجان شرقی
تاریخ : شنبه 18 آبان 1398
کد 623

فرماندار مراغه:

اولویت پلیس برخورد با مفاسد اجتماعی باشد

فرماندار ویژه شهرستان مراغه با تاکید بر رویکرد اجتماع محور پلیس در جامعه گفت: پلیس در راستای ایجاد امنیت پایدار، مبارزه با مفاسد اجتماعی و اخلاق‌مداری را در اولویت خود قرار دهد.

حمید شکری در مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی مراغه افزود: عدالت محوری، عدم تبعیض و اخلاق اسلامی از الزامات فرهنگی و اجتماعی امنیت پایدار در جامعه است که باید مورد توجه پلیس قرار گیرد.

وی ادامه داد: ایجاد نظم و امنیت در مرزها و نقاط مختلف شهری و روستایی حاصل تلاش های مجاهدانه پلیس و زمینه ساز ایجاد آرامش اجتماعی بوده که جای تقدیر دارد.

شکری اضافه کرد: مشروعیت و مقبولیت سیاسی نیز از جمله مولفه های امنیت سیاسی است که در ایران اسلامی به برکت رهبری، نیروهای مسلح و ملت آگاه به وجود آمده و امری استوار و غیرقابل انکار است.

وی با بیان اینکه پشتیبانی ملت از ولایت و نظام اسلامی نمونه بارزی از امنیت پایدار سیاسی در جامعه است، افزود:  این موضوع نشان دهنده وجود نظامی برخواسته از بطن مردم برای خدمتگزاری است.

در این مراسم از تلاش های سرهنگ پاسدار رضا اصلانی فر فرمانده سابق انتظامی مراغه تقدیر و سرهنگ رمضان اللهوردیان به عنوان فرمانده جدید این شهرستان معرفی شد.

  • نوشته شده
  • در شنبه 18 آبان 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی مراغه