Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
چهارشنبه 28 ارديبهشت 1401
En
تاریخ : جمعه 17 آبان 1398
کد 629

داور ملی رینوتکس:

رینوتکس هفتم نسبت به دوره‌های قبل از سطح بالاتری برخوردار بود

داور ملی رینوتکس در بحث تجاری سازی گفت: طرح ها و ایده های رینوتکس هفتم نسبت به دوره های قبلی از سطح بالایی برخوردار است.
حسین حدیدی درگفت و گو با کمیته اطلاع رسانی هفتمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی (رینوتکس)، عنوان کرد: طرح هایی که به مرحله آخر داوری رسیده از فناوری های بالایی برخوردارهستند.

وی با بیان اینکه همه فناوری های حاضر در نمایشگاه هدفمند هستند، ابراز کرد: فناوری های بخش های دولتی نیز هدفمند بوده و قطعا برای سیر پیشرفت جامعه موثر خواهند بود.

حدیدی اظهار کرد: حضور زون های تخصصی دانش آموزی، صنعتی و دانشجویی و دسته بندی طرح ها در زون های مختلف از جمله مزیت های نمایشگاه رینوتکس است.

داور رینوتکس با بیان اینکه زمان آن رسیده که در برخی رفتار ها ازجمله رفتارهای حمایتی تغییر ایجاد شود، گفت: لازم است در  فاصله زمانی بین نمایشگاه امسال وسال آینده برخی  از آموزش ها و حمایت های ویژه برای شرکت کنندگان اختصاص داده شود تا سطح نمایشگاه بعدی بیشتر افزایش یابد.

حدیدی تاکید کرد: بهتر است داوری های نمایشگاه چندلایه شود تا هم ساماندهی  طرح های نمایشگاه بیشتر شده و هم دقت در داوری افزایش یابد.

وی با بیان اینکه سطح طرح های صنایع پلیمری و غذایی را پسندیدم، اظهارکرد: باید تلاش شود این نمایشگاه در سطح بین المللی برگزار شود و تداوم برگزاری آن حفظ شود.
 
  • نوشته شده
  • در جمعه 17 آبان 1398
  • توسط مدیر پایگاه اطلاع‌رسانی
برچسب ها