Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
يکشنبه 23 مرداد 1401
En
تاریخ : دوشنبه 26 ارديبهشت 1401
کد 6342

پیام تبریک استاندار آذربایجان شرقی در پی درخشش ورزشکاران استان در المپیک ناشنوایان

استاندار آذربایجان شرقی در پیامی، درخشش نمایندگان استان در کاروان ورزشی کشورمان در بیست و چهارمین دوره المپیک ناشنوایان را تبریک گفت.
متن پیام عابدین خرّم به این شرح است:

درخشش ورزشکاران غیور و بااراده استان آذربایجان شرقی در قالب کاروان صدای ایران در بیست و چهارمین دوره المپیک ناشنوایان، مایه افتخار و مباهات مردم ورزش‌دوست استان شد.

کسب دو مدال طلا توسط آقایان سجاد پیرآیقرچمن و مهدی بخشی و یک مدال نقره توسط آقای علی کریمی، نقش موثری در موفقیت کاروان ورزشی کشورمان در این مسابقات و کسب رتبه سوم جهان داشت و بار دیگر ثابت کرد که هیچ محدودیتی نمی‌تواند مانع افتخارآفرینی جوانان این مرزوبوم شود.

این موفقیت ارزشمند را صمیمانه به مدال‌آوران و اعضای کاروان ورزشی استان و خانواده‌های محترم آنان و مردم شریف آذربایجان شرقی تبریک عرض می‌کنم و امیدوارم همواره شاهد موفقیت و سربلندی جوانان عزیز در میادین بین‌المللی باشیم.

گفتنی است کاروان ورزشی کشورمان در بیست و چهارمین دوره المپیک ناشنوایان در برزیل، با کسب 40 مدال در جایگاه سوم جهان قرار گرفت.

از جمع 4 نفره نمایندگان استان آذربایجان شرقی در ترکیب کاروان ورزشی ایران، مهدی بخشی و علی کریمی در رشته کشتی فرنگی موفق به کسب مدال‌های طلا و نقره شده و سجاد پیرآیقرچمن در رشته پرتاب دیسک به مدال طلا دست یافت.

 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 26 ارديبهشت 1401
  • توسط مدیر پایگاه اطلاع‌رسانی