پرتال استانداری آذربایجان شرقی
يکشنبه 10 فروردين 1399
En
تاریخ : چهارشنبه 29 آبان 1398
کد 719

با حضور نمایندگان سمن‌ها؛

انتخابات شورای توسعه و حمایت از سازمان‌های مردم‌نهاد آذربایجان شرقی برگزار شد

نمایندگان سازمان‌های مردم‌نهاد در شورای توسعه و حمایت از سازمان‌های مردم‌نهاد آذربایجان شرقی با برگزاری انتخابات در تبریز و 13 شهرستان استان انتخاب شدند.
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان شرقی با بیان اینکه طبق مصوبه دولت، این شورا جایگزین هیأت نظارت بر سازمان‌های مردم‌نهاد شده است، گفت: سازمان‌های مردم‌نهاد دو نماینده در این شورا دارند که از طریق برگزاری انتخابات معرفی می‌شوند.

بدر شکوهی از برگزاری این انتخابات در تبریز و 13 شهرستان استان همزمان با سراسر کشور خبر داد و با تشریح روند اجرایی این انتخابات، گفت: در مجموع 53 نفر برای این انتخابات‌ها داوطلب هستند که با رأی نمایندگان سازمان‌های مردم‌نهاد به عنوان نماینده سمن‌ها در شورای توسعه و حمایت انتخاب می‌شوند.

جلسه انتخابات شورای توسعه و حمایت از سازمان‌های مردم‌نهاد آذربایجان شرقی با حضور 35 نفر از نمایندگان سمن‌ها تشکیل و پس از معرفی و بیان اهداف و برنامه‌ها از سوی 6 داوطلب عضویت در این شورا، رأی‌گیری انجام شد.

بر اساس این رأی‌گیری، اصغر شکری از انجمن تغذیه سالم و گیاه‌خواری با 19 رأی و محمدحسین حسن‌زاده از موسسه حمایتی کاشت حلزون بشارت با 16 رأی به عنوان اعضای اصلی و محمدرضا کیهان از انجمن خیرین کتابخانه‌ساز استان با 11 رأی به عنوان عضو علی‌البدل این شورا انتخاب شدند.
 


  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 29 آبان 1398
  • توسط مدیر پایگاه اطلاع‌رسانی