Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
جمعه 3 ارديبهشت 1400
En
تاریخ : يکشنبه 3 آذر 1398
کد 734

استاندار آذربایجان شرقی خبر داد:

رئیس جمهور فردا به تبریز می‌آید/ برنامه‌های سفر دکتر روحانی به استان

استاندار آذربایجان شرقی از سفر رئیس جمهور به تبریز در روز دوشنبه 4 آذر خبر داد و گفت: همزمان با سفر دکتر روحانی، بیش از 107 پروژه عمرانی، خدماتی، کشاورزی و صنعتی در نقاط مختلف استان به بهره‌برداری می‌رسد.
دکتر محمدرضا پورمحمدی با بیان اینکه رئیس جمهور برای دومین بار در سال جاری به آذربایجان شرقی سفر می‌کند، افزود: جمعی از وزرا و اعضای هیأت دولت نیز دکتر روحانی را در این سفر همراهی می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: رئیس جمهور در جریان این سفر از روند بازسازی مناطق زلزله‌زده شهرستان‌های استان بازدید و با آسیب‌دیدگان این حادثه دیدار می‌کند.

استاندار آذربایجان شرقی از افتتاح پروژه خط‌آهن میانه- بستان‌آباد با حضور رئیس جمهور خبر داد و گفت: مراسم بهره‌برداری رسمی از این پروژه با حضور و سخنرانی دکتر روحانی در شهرستان بستان‌آباد برگزار می‌شود.

پورمحمدی اضافه کرد: همزمان با افتتاح این پروژه، بیش از 107 پروژه عمرانی، خدماتی، کشاورزی و صنعتی با اشتغال‌زایی 6500 نفر مهم در نقاط مختلف استان به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با بیان اینکه این پروژه‌ها در حوزه انرژی، بهداشت و درمان، راه، کشاورزی و صنایع غذایی و همچنین منطقه آزاد ارس اجرا شده‌اند، افزود: همزمان با سفر رئیس جمهور به استان، عملیات اجرایی 12 پروژه جدید با اشتغال‌زایی 4500 نفر نیز آغاز خواهد شد.

استاندار آذربایجان شرقی همچنین گفت: رئیس جمهور با حضور در جلسه شورای اداری استان، مسائل و مشکلات استان را بررسی و در خصوص سیاست‌های کلان اجرایی و برنامه‌های دولت برای توسعه استان آذربایجان شرقی سخنرانی خواهد کرد.

 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 3 آذر 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی