Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
جمعه 3 ارديبهشت 1400
En
تاریخ : چهارشنبه 6 آذر 1398
کد 746

به منظور افتتاح طرح‌های عمرانی و توسعه‌ای استان آذربایجان شرقی؛

رئیس جمهور وارد تبریز شد

رئیس جمهور به منظور افتتاح چند طرح بزرگ عمرانی و خدماتی در استان آذربایجان شرقی، وارد تبریز شد.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر حسن روحانی هنگام ورود به فرودگاه بین‌المللی شهید مدنی تبریز، مورد استقبال استاندار آذربایجان شرقی و نماینده ولی فقیه در استان، جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مدیران ارشد استان قرار گرفت.

رئیس جمهور در بدو ورود به تبریز، بازدید از مناطق زلزله‌زده و بررسی وضعیت کمک رسانی به مردم این مناطق و همچنین افتتاح راه‌آهن میانه – بستان آباد و بررسی روند اجرای مصوبات سفرهای گذشته هیأت دولت را از اهداف سفر خود به این استان عنوان کرد.

دکتر روحانی افزود: یکی از اهداف این سفر بررسی و بازدید از روند کمک‌رسانی و بازسازی ‌ مناطق زلزله زده استان است و این که روند کمک‌رسانی به مردم این مناطق در چه مرحله‌ای قرار دارد.

رئیس جمهور افتتاح خط آهن میانه – بستان‌آباد را از دیگر اهداف این سفر دانست و گفت: این خط آهن پروژه ای بسیار مهم و از خواسته های مردم استان است که در جریان این سفر به افتتاح خواهد رسید.

دکتر روحانی اضافه کرد: در این سفر همچنین اقداماتی که از سفر گذشته کاروان تدبیر و امید تاکنون در مورد طرح های توسعه ای استان انجام شده مورد بررسی قرار خواهد گرفت و طرح‌ها و پروژه‌های مختلفی نیز افتتاح می شود.

در این سفر، 18 طرح عمرانی، خدماتی و تولیدی با هزینه‌ای افزون بر 33 هزار میلیارد ريال در مناطق مختلف استان به بهره‌برداری می‌رسد.

جمعی از وزرا و اعضای هیأت دولت نیز دکتر روحانی را در سفر به تبریز همراهی می‌کنند.
 

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 6 آذر 1398
  • توسط مدیر پایگاه اطلاع‌رسانی