Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
سه شنبه 6 خرداد 1399
En
تاریخ : پنجشنبه 7 آذر 1398
کد 762

به خاطر پوشش لحظه به لحظه سفر رئیس جمهور؛

استاندار آذربایجان شرقی از خبرنگاران رسانه‌ها و صداوسیمای استان قدردانی کرد

استاندار آذربایجان شرقی از تلاش و اهتمام خبرنگاران صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی و رسانه‌ها و مطبوعات استان به خاطر پوشش خبری سفر رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت به استان قدردانی کرد.
محمدرضا پورمحمدی اظهار داشت: وظیفه دارم به عنوان قدرشناسی از حضور موثر و فعال خبرنگاران و عکاسان خبری استان و عوامل پرتلاش صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی در برنامه‌های سفر رئیس جمهور به استان تشکر کنم.

وی با اشاره به پخش زنده برنامه‌های سفر رئیس جمهور از شبکه خبر و شبکه استانی سهند، گفت: تقویت همکاری و همدلی میان دولت و رسانه ملی، موجب تقویت روحیه امید و نشاط در جامعه می‌شود و این همکاری‌ها باید بیشتر شود.

پورمحمدی افزود: بیش از 60 نفر از خبرنگاران و عکاسان رسانه‌ها و مطبوعات استانی نیز اخبار این سفر یک‌روزه را از بدو ورود رئیس جمهور به استان، لحظه به لحظه مخابره کردند که از تمامی آنها قدردانی می‌کنم.

استاندار آذربایجان شرقی همچنین از حساسیت رسانه‌ها نسبت به وضعیت مردم در مناطق زلزله‌زده استان از لحظه وقوع این حادثه، تشکر کرد و گفت: رسانه‌ها با انعکاس مسائل و مشکلات آسیب‌دیدگان، مسئولان را در رسیدگی به وضعیت معیشت مردم و تسریع در روند بازسازی مناطق زلزله‌زده یاری می‌کنند.
 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 7 آذر 1398
  • توسط مدیر پایگاه اطلاع‌رسانی