Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
پنجشنبه 23 مرداد 1399
En
تاریخ : يکشنبه 1 دي 1398
کد 893

فرماندار ویژه میانه:

صنعت حمل و نقل از از صنایع اساسی در رونق اقتصاد است

فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به جایگاه و اهمیت صنعت حمل و نقل در دنیا و در کشور ایران گفت: صنعت حمل از اساسی ترین صنعتها در رونق اقتصاد است.
محمدرضا مشایخی در آیین نکوداشت روز حمل و نقل و تجلیل از رانندگان نمونه این صنعت در شهرستان میانه اضافه کرد: راهداران، کامیون‌داران و فعالان حوزه حمل ‌ونقل به نوعی سربازان تلاشگر عرصه اقتصادی به شمار می روند که تلاش شبانه روزی آنها در این شهرستان در جهت حمل و نقل بارهای عمومی و خاص قابل تقدیر است.
 
وی همچنین با قدردانی از زحمات قشر رانندگان در کنار سایر مردم از جمله اصناف، بازاریان و کسبه، سپاهیان، ارتشیان و نیروی انتظامی به خاطر همراهی و کمک رسانی به مردم مناطق زلزله زده قدردانی نموده حمایت این عزیزان را سبب کاهش دغدغه مردم این مناطق عنوان نمود.
 
فرماندار ویژه میانه با بیان اینکه در حوزه حمل و نقل باری، مسافری و نقل و انتقال محصولات و تولیدات شهرستان در سطح  کشور، کار بزرگی در این شهرستان صورت می گیرد، گفت: ۲۶ آذر ماه به پاس تقدیر از خدمات طاقت فرسای ناوگان خستگی ناپذیر حمل و نقل کشور و برای آگاهی هر چه بیشتر جامعه با نقش و جایگاه اساسی بخش حمل و نقل ایران زمین به عنوان «روز حمل و نقل» نامگذاری شده است . 
 
مشایخی با اذعان بر اینکه صنعت حمل و نقل در بخش‌های فرهنگی، اجتماعی ، اقتصادی و حتی مراودات و مناسبات کشورها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است افزود:  این صنعت یکی از مؤلفه های اساسی رشد و  نیروی محرکه توسعه همه جانبه جوامع بشری محسوب می شود. 
 
وی با بیان اینکه در جهت رفع مسائل و نیازهای قشر رانندگان جامعه با سیاستهای دولت و برنامه ریزی های محلی منطبق بر مقتضیات محلی امور بسیاری به انجام رسیده تاکید کرد: علی رغم تلاش های صورت گرفته  و بنا بر نیاز منطقه باید در جهت تسهیل هرچه بیشتر امور این عزیزان تلاش کنیم.
 
فرماندار ویژه میانه در پایان لزوم شاکله مند تر شدن تشکلهای و انجمن ها در حوزه حمل و نقل را خواستار شده گفت: در کنار سایر مسئولین شهرستان و با حمایت و همراهی مسئولین مربوطه در راستای کاهش مسائل و مشکلات عمومی این قشر زحمتکش تلاش خواهیم کرد.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 1 دي 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی میانه