Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
پنجشنبه 23 مرداد 1399
En
تاریخ : دوشنبه 2 دي 1398
کد 906

فرماندار اسکو:

نواقص پل روگذر بایرام در اسرع وقت تکمیل شود

جلسه بررسی مسائل و مشکلات شهرستان در حوزه راهداری با حضور مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان، فرماندار اسکو و مسئولان امر برگزار شد.
بابک رضی منش، فرماندار اسکو در این جلسه با اشاره به حجم تردد در مسیرهای روستایی و تخریب ۷۰ درصدی این محور ها، بر بهسازی مسیر روستایی کردآباد_گنبرف و اجرای روکش آسفالت محور آمقان_عنصرود از روستاهای هدف گردشگری شهرستان تاکید کرد.

رضی منش با انتقاد از وضعیت روگذر پل بایرام و نواقص متعدد این پل علیرغم افتتاح و بهره برداری در سالهای گذشته، بر ضرورت اقدام جدی و فوری اداره کل راهداری استان مبنی بر تکمیل نواقص از جمله روشنایی، ایجاد نرده و حفاظ این پل تاکید کرد.

فرماندار  اسکو با اشاره به ضرورت و اهمیت تکمیل زیر ساخت های حوزه راهداری شهرستان، خواستار تامین اعتبار و اقدام جدی جهت تکمیل پروژه_نیمه_تمام راهدارخانه_اسکو شد.

 رضی منش با اشاره به اینکه اکثریت روستاهای شهرستان جزو روستاهای هدف گردشگری می باشند و حجم تردد و بار ترافیکی بالایی توسط گردشگران در این محور و خطرات ناشی از عدم خط کشی جاده ها، بر اقدام عاجل اداره راهداری جهت خط کشی تمامی معابر روستایی شهرستان الخصوص محورهای گردشگری تاکید کرد.

فرماندار  اسکو با اشاره به اهمیت محور اسکو_خسروشاه به عنوان یکی از ورودی های شهرستان و همچنین وجود روستاهای پرجمعیت و بزرگ بخش مرکزی در این محور، بر ضرورت ساماندهی حرایم این محور، تعریف بدنه شهری و طراحی سیما و منظر از طریق تهیه طرح جامع توسط مشاور ذیصلاح تاکید نمود

پیگیری شروع عملیات کنار گذر اسفنجان، حل مشکل روشنایی تقاطع غیر همسطح خورخور، تعیین تکلیف تحویل سربالایی به اداره کل راهداری، تعریض پل شهید سرداری، احداث پل عابرگذر مابین شرکت ایران خودرو و روستای خاصابان جهت تردد اهالی و کارگران از جمله موارد مطرح شده در این جلسه بود که ضمن بررسی تصمیماتی برای حل مشکلات آنان اتخاذ شد.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 2 دي 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی اسکو