يکشنبه 14 خرداد 1402
تاریخ : دوشنبه 7 فروردين 1402
کد 9594

فرماندار اهر:

ضعف آنتن‌دهی تلفن همراه و اینترنت در روستاهای شهرستان باید جبران شود

‍ فرماندار اهر گفت: عملکرد مخابرات شهرستان با وجود محدودیت‌ها رضایت‌بخش است، اما ضعف آنتن‌دهی تلفن همراه و اینترنت در روستاهای شهرستان باید جبران شود.
ابوالفضل غنی‌زاده در مراسم تجلیل از بازنشستگان مخابرات شهرستان اهر با قدردانی از همکاری شرکت مخابرات و دستگاه‌های ارتباطی اظهار داشت: دستگاه‌های ارتباطی و مخابراتی در راستای توسعه زیرساخت‌های ارتباطات همکاری خوبی دارند، با این‌حال هنوز ضعف‌های زیادی در حوزه آنتن‌دهی تلفن همراه و اینترنت مناطق روستایی شهرستان اهر وجود دارد.
 
فرماندار اهر افزود: ضعف در آنتن‌دهی تلفن همراه و حتی شبکه‌های تلویزیونی؛ اهالی برخی روستاها را رنج می‌دهد و به همین دلیل از خدمات ارتباطی که حق مسلم آنهاست محروم می‌شوند، از این‌رو درخواست دارم تا اداره‌کل ارتباطات و شرکت مخابرات برای توسعه زیرساخت‌های ارتباطی روستاهای شهرستان اهر نگاه عدالت‌محوری داشته باشند.
 
وی با قدردانی از اقدامات مثبت اداره مخابرات شهرستان اهر در جهت پیگیری و تحقق مطالبات مردم گفت: عملکرد و اقدامات مخابرات شهرستان اهر در طول سال گذشته بسیار چشمگیر و رضایت‌بخش بود، با این‌حال به حمایت شرکت مخابرات آذربایجان‌شرقی نیازمندیم تا با همکاری مخابرات شهرستان برای تقویت زیرساخت‌های ارتباطی برنامه‌ریزی کنند.
 
غنی‌زاده بر لزوم تکریم بازنشستگان و پیشکسوتان در دستگاه‌های اجرایی و خدمات‌رسان تأکید کرد و یادآور شد: بازنشستگان و پیشکسوتان در حقیقت الگوی ما هستند و تکریم این عزیزان کمترین وظیفه ما در قبال زحمات و خدمات ۳۰ ساله آن‌هاست، از این‌رو به جهت برگزاری مراسم تجلیل از بازنشستگان از مجریان این برنامه تشکر و قدردانی می‌کنم.
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 7 فروردين 1402
  • توسط کاربر روابط عمومی اهر