Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
شنبه 10 خرداد 1399
En
تاریخ : شنبه 7 دي 1398
کد 964

فرماندار مرند:

پیش بینی ۱۷۹ شعبه اخذ رای برای انتخابات مجلس در شهرستان مرند

فرماندار مرند با اشاره به اینکه این شهرستان از آمادگی کامل برای برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی با مشارکت حداکثری برخوردار است بیان داشت : مشکلات مربوط به شعب اخذ رای احصاء شده و برنامه ریزی برای رفع آنها انجام شده است و در مسیری قرار داریم که آمادگی لازم برای برگزاری انتخابات سالم و پر شور را داریم .

داود گرشاسبی اظهار داشت : تعداد ۱۷۹ شعبه اخذ رای برای برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان مرند پیش بینی شده که از این تعداد۱۵۲ شعبه برای مرند و بخش مرکزی و ۲۷ شعبه در بخش یامچی قرار دارد.

وی ادامه داد : از تعداد ۱۵۲ شعبه اخذ رای برای شهرستان تعداد ۱۵شعبه سیاردر مرند و بخش مرکزی و برای یامچی تعداد ۳ شعبه سیار وجود خواهد داشت .

وی خاطر نشان کرد : برای تسهیل رای دهندگان عزیز و برای کاهش ترافیک در روز رای گیری و با توجه به نرخ رشد جمعیت ، در مقایسه با تعداد شعبات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی تعداد ۱۰  شعب جدید افزده شده تا مردم بتوانند راحت تر در پای صندوق های رای حاضر شوند.

رئیس مرکز حوزه انتخابیه مرند و جلفا با اشاره به تعداد شعبات اخذ رای در حوزه جلفا و سیه رودگفت : تعداد ۷۸ شعبه اخذ رای در حوزه جلفا و سیه رود داریم که از این تعداد ۵۸ شعبه برای جلفا و ۲۰ شعبه اخذ رای برای سیه رود است.

گرشاسبی ادامه داد : انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در اسفند ماه سال جاری  برگزاری می شود و وظیفه داریم در راستای پاسداشت و حفظ ارزشهای اسلامی برای بستر سازی حضور پرشور مردم برای برگزاری انتخاباتی قانونمند ، سالم و بی طرفانه توام با امنیت وظایف قانونی خود را به انجام برسانیم.

  • نوشته شده
  • در شنبه 7 دي 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی مرند