Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
پنجشنبه 29 ارديبهشت 1401
En
تاریخ : دوشنبه 9 دي 1398
کد 980

به منظور بررسی زمینه‌های همکاری علمی و آموزشی؛

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی با رئیس دانشگاه تبریز دیدار کرد

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی به منظور بررسی زمینه‌های همکاری علمی و آموزشی با دانشگاه تبریز، با رئیس این دانشگاه دیدار و گفت‌وگو کرد.
محمدباقر آقایی در این دیدار، با بیان اینکه دانشگاه ها می توانند نقش موثر و ارزنده ای در پیش برد اهداف پدافند غیرعامل داشته باشند، بر استفاده از ظرفیت دانشگاه تبریز در راستا تاکید کرد.

وی اظهار داشت: با توجه به اینکه تهدیدات عصر حاضر روز به روز پیچیده تر، علمی تر و فناوری محور می شود، دانشگاه ها می توانند نقش موثری در یافتن راهکارهای علمی و موثر برای مقابله با آنها داشته باشند.

آقایی گفت: اداره کل پدافند غیرعامل آماده است هرگونه طرح­ های مطالعاتی و نظارتی، دوره های آموزشی و همایش های تخصصی را با همکاری دانشگاه تبریز اجرا کند.

مجیدی، رئیس دانشگاه تبریز هم ضمن استقبال از ورود دانشگاه تبریز و دانشکده های تخصصی مربوطه به حوزه پدافند غیرعامل، آمادگی کامل دانشگاه تبریز را در راستای پیش برد اهداف پدافند غیرعامل اعلام کرد.

در این جلسه مقرر شد به منظور تسریع و تسهیل همکاری های دوجانبه و استفاده از ظرفیت های پژوهشی و علمی دانشگاه تبریز، تفاهم نامه همکاری بین این دانشگاه و اداره کل پدافند غیرعامل استانداری امضا شود.
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 9 دي 1398
  • توسط اداره کل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی