يکشنبه 14 خرداد 1402
تاریخ : يکشنبه 23 آبان 1400
کد 4909

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی:

مدیران دولت سیزدهم باید با دغدغه‌های مردم همراه باشند

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه کارگزاران دولت سیزدهم باید انقلابی، جهادی، مکتبی و اخلاق مدار باشند، افزود: مدیران دولت سیزدهم باید از جنس مردم و همراه با دغدغه های ایشان باشند.
محمد کلامی در نشست شورای اداری و آیین تکریم و معارفه فرمانداران پیشین و جدید شهرستان میانه، اضافه کرد: عمل به آرمان‌های انقلاب و نظام هدف اصلی تمامی کارگزاران باشد زیرا تردید در این آرمان‌ها توان خدمت را از کارگزاران خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه اولویت دولت مبارزه با فقر و استضعاف و پیشبرد اهداف اقتصادی است، تاکید کرد: کارگزار دولت نباید بین خود و مردم فاصله ببیند و باید بداند که بزرگترین عبادت خدمت به خلق خداست.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار در ادامه ایمان به توانمندی های داخلی، استفاده از ظرفیت جوانان و انرژی آنان در اجرای منویات رهبری در گام دوم انقلاب و بها دادن به آنان در عمل را از دیگر شاخص های مدیر دولت سیزدهم برشمرد.

وی ارائه برنامه و راهبرد، مانع زدایی و استفاده از مجمع نخبگان شهرستان برای طی مسیر توسعه از سوی مدیران را مهم خواند و افزود: ما با شهدا، آرمان‌های انقلاب و نظام و رهبری عهد می‌بندیم که تا توان داریم به مردم خدمت کرده و اجازه ندهیم مشکلات اقتصادی، ایمان و باور مردم به انقلاب را دچار تزلزل کند.

وی در پایان با قدردانی از زحمات مشایخی فرماندار سابق میانه، برای سعادتی در سمت فرمانداری این شهرستان آرزوی توفیق کرد.

فرماندار سابق میانه نیز در این جلسه با اشاره به عملکرد چهار ساله فرمانداری، گفت: اگر توانستیم منشأ اثر و در خدمت مردم باشیم در سایه وفاق و همدلی مدیران شهرستان در شورای اداری و تامین، حمایت ها و ارشاد امام جمعه  و نمایندگان شهرستان در مجلس شورای اسلامی حاصل شده است.

محمدرضا مشایخی، اجرای پروژه های مختلف در سطح شهرها و روستاها در حوزه آب شرب، کشاورزی، راه، امور فرهنگی و اجتماعی، صنعت و معدن و نوسازی و مقاوم سازی مسکن روستایی را از امور مهم انجام شده عنوان کرد.

سرپرست فرمانداری ویژه میانه هم با تاکید بر اینکه نباید ذره ای در راه خدمت به انقلاب و مردم شک داشته باشیم، گفت: قدم اول در راه گشودن گره از مشکلات مردم، اتحاد و همدلی است.

مسعود سعادتی افزود: با توجه به شرایط جامعه اگر می خواهیم به پیشرفت و توسعه برسیم باید به مشکلات مردم رسیدگی کرده و در حد توان به رفع آنها بپردازیم.

در این مراسم حکم انتصاب سرپرست فرماندار ویژه میانه به  مسعود سعادتی ابلاغ و با اهدای لوح سپاس، از خدمات و تلاش‌های مشایخی، فرماندار سابق میانه تجلیل شد.
 

  • نوشته شده
  • در يکشنبه 23 آبان 1400
  • توسط مدیر پایگاه اطلاع‌رسانی