يکشنبه 14 خرداد 1402
تاریخ : يکشنبه 18 دي 1401
کد 8718

پیگیری های مستمر فرماندار آذرشهر به نتیجه رسید؛

اقدام عملی در تامین زمین برای اجرای نهضت ملی مسکن در شهر تیمورلو

با امضای مصالحه نامه سه جانبه میان "وراث مرحوم علیزاده، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذرشهر و شهرداری تیمورلو" پیگیری های مستمر فرماندار آذرشهر در خصوص تامین زمین برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن در شهر تیمورلو محقق شد.
محمودیان، فرماندار آذرشهر با تشریح سیاست های دولت مردمی سیزدهم در راستای تحقق عدالت اجتماعی از جمله تامین مسکن مناسب، گفت: بعد از امضای این مصالحه نامه، می بایست سایر امور اداری مربوطه در کمترین زمان ممکن انجام شده و اجرای عملیات احداث مساکن طرح نهضت ملی مسکن در شهر تیمورلو بدون وقفه شروع شود.

وی با اشاره به ظرفیت های ممتاز تیمورلو بالاخص در حوزه دامپروری، کاشت، فرآوری و تجارت سیر، جذب سرمایه گذار و استفاده از ظرفیت های بالقوه و بالفعل از جمله نیروی انسانی کارآمد و فعال را مورد تاکید قرار داد و پیشنهاد داد تا در آینده به همت شورای اسلامی و شهرداری تیمورلو همایشی برای هم اندیشی و هم افزایی نیروهای توانمند این شهر تشکیل شود.

فقیهی رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذرشهر هم به ارائه گزارش از مراحل انجام کار پرداخت و گفت: با توجه به اینکه شهر تیمورلو فاقد اراضی ملی بوده، حسب تصویب شورای مسکن و دستور و تاکیدات فرماندار محترم زمین مورد نیاز از طریق توافق با مالکین تامین شد.

وی با اشاره به اینکه زمین مصالحه شده ۹۵۰۰ متر و چسبیده به محدوده شهر تیمورلو است گفت: بعد از انجام امور اداری در سریع ترین زمان ممکن نسبت به الحاق به محدوده، تفکیک و اختصاص زمین به 19 متقاضی واجد شرایط اقدام خواهد شد.
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 18 دي 1401
  • توسط کاربر روابط عمومی آذرشهر